Kluby a společnice

Ženy si nechávají platit za sex. Víme proč to dělají!

Svět žen, které poskytují sexuální služby je často zahalen závojem jakéhosi „hříchu“. Jako kdyby tyto ženy byly výjimečné, jiné než ty ostatní – často v negativním smyslu. Na ulici byste obvykle vůbec nepoznali, že se jedná o ženu, která poskytuje placený sex. Jaké jsou? Jak žijí? Proč se živí právě takto?

Jsou mezi nimi rozdíly. Minimálně v tom, z jakého důvodu pracují v sex byznysu. Ty důvody bývají různé, daly by se rozdělit asi takto:

  • Stav nouze – žena se ocitla v situaci, kdy se jí nedostává z nějakého důvodu financí a nemá možnost to rychle řešit, zatímco situace vyžaduje rychlé řešení (dluhy, samoživitelky, studentky, přišly o práci, atd.)
  • Chce si pořídit luxus, který by si jinak pořídit nemohla (obvykle mladé dívky, které se chtějí pěkně oblékat, dobře bydlet, dobře jíst a pít, mít auto a prostě si užívat) – vypadají luxusně a jejich ceny za sexuální služby jsou taky luxusní
  • Psychologicko-spirituální důvody – sem by se mohly zařadit ženy, které sex a erotika hodně baví, ženy, které chtějí mít svobodu ve svém životě, nechtějí se zařadit do obvyklé společenské role zaměstnankyně, matky, manželky (nebo už to mají za sebou), ženy toužící po nezávislosti

Zatímco v prvním případě se žena dostane do role sexuální pracovnice nedobrovolně a stále hledá možnosti kudy uniknout, ve druhém případě mladou ženu vůbec netrápí tato role a užívá si luxusu a je spíše materiální, poživačný typ. Třetí typ je vlastně trochu záhadný, zajímavý. Často jsou tyto ženy velmi inteligentní a dokážou se o sebe dobře postarat. Nepotřebují žádného „ochránce“, žádný typ privátu – jedou si na vlastní pěst. Taky je ze všech tří typů sex nejvíce baví. Nepropadají touze vydělat co nejvíce, a proto si své zákazníky hodně vybírají, aby i ony z toho měly potěšení. Žijí bohatým osobním životem.

Ženy, které byly donuceny okolnostmi, aby si takto vydělávaly – to nedělají rády. Je to logické. Je to pro ně stav nouze, stydí se za to, jsou velice frustrované a často i vydírané. To opravdu nejsou radostné příběhy.

Ženy lačnící po luxusu chtějí co nejrychleji zbohatnout. Takže honem, honem, ať vás stihnu co nejvíce obsloužit. „Proti gustu – žádný dišputát“. To říkávali naši předci. Nejeden muž touží takovou krasavici mít v náruči, dotýkat se luxusního těla a vnikat do luxusní „kundičky“. A neváhá za to zaplatit neuvěřitelné sumy peněz.

Ale v poslední době stále více mužů touží spíše po relaxu, pohlazení, porozumění, chtějí ženu, kterou sex opravdu baví a čas se neměří téměř na vteřiny. Chtějí ženu usměvavou, vyrovnanou, která má své tělo ráda, i když není úplně dokonalé, ženu zralejší, zkušenější a empatičtější. Čím dál častěji po takové ženě touží i mladí muži. A právě taková bývá žena třetího typu. Má široký rozhled, přátelský přístup, dokáže vytvořit domácí a důvěrnou atmosféru, bavit se na úrovni. Tento typ žen poskytujících erotické služby jsou nyní hodně „v kurzu“.

Jak je vidět, i muži touží po něčem více než jen „zasunout“, nechat se rychle a neosobně obsloužit.

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top