Láska a vztahy

Ženy a sex: Kdy si to žena nejvíc užívá?

Ženy jsou poněkud jiné a složitější bytosti, zejména emocionálně. A to se velice výrazně promítá do jejich sexuality. Chceš vědět, kdy si to žena dovede v sexu nejvíc užít a kdy je to problém?

Je třeba pochopit základní věc: žena je úplně jiná než muž hlavně v té sexualitě. A s tím je třeba počítat. Zapomeň na to, že to, co je dobré pro tebe, je dobré i pro ni a že to, co ty vůbec neřešíš, že ona nebude řešit taky!

Všiml sis, jak ženy pořád řeší svůj vzhled, své faldy, své nedostatky? Jak je to rozčiluje, jak jsou často zoufalé? A přitom tobě je často jedno (a ani si nevšimneš), že přibrala dvě kila…

Tobě záleží hlavně na tom, jak dobře se s ní cítíš, jak dokáže být spontánní, veselá, milá, okouzlující tím jak se projevuje a nějakých pár nedostatků často vůbec neřešíš. Čím víc sexy je, čím živočišnější samice to je – tím méně vidíš nějaké „blbosti“, které by snad mohla řešit.

A taky si všimni, že ty spontánní, veselé a živočišné ženské daleko méně tyhle blbosti řeší!!! Je dobré si toho všímat, protože to potom zásadně ovlivní i tvoji náladu a to, jak si budete společně užívat život, sex, a veškeré radosti.

Bohužel je stále hodně žen, které mají psychické problémy se svým vzhledem, nedostatek sebevědomí, který jim brání žít život spontánně, zasmát se nahlas a od srdce a taky plně se oddat sexu! Je vysoká pravděpodobnost, že když žena není spokojena se svým zevnějškem (nemá ke svému tělu kladný vztah) – bude to řešit i v posteli! Bude se stydět za něco, o čem ty nemáš ani páru, chce zhasnout, neodkrývat deku, nechce se úplně svléknout! A vlastně nechce a neumí prožít orgasmus! Jak to?

Protože k plnému, nádhernému a hlubokému prožití orgasmu žena potřebuje čistou spontaneitu, nevázanost, uvolnění, živočišnost – a to je všechno to, co právě takové chybí! Je upjatá, stále se kontroluje!

Orgasmus znamená – NEMÍT VĚCI POD KONTROLOU!

Orgasmus člověk vystřelí mimo tělo, mimo vnímání, mimo kontrolu. A to ona přece nemůže dopustit! Jak by u toho vypadala??? Třeba jako nějaká děvka nebo prostitutka panebože!!! To nemůže dopustit!

V době zamilovanosti je ale i taková zablokovaná upejpavka ochotna roztáhnout nohy a poskytnout slast naprosto obluzenému chlapovi, který je stejně soustředěný na sex a málo si všímá projevů, které můžou být sakra varovné pro jeho další život. Pokud si ji vezme, pak s ní má děti a je z něj nešťastný chlap. Protože si vzal ženskou, která pořád řeší blbosti, má psychické bloky a je to de facto frigidka!

Když už se ti něco takového přihodilo a nechceš se rozvádět – nezoufej! Máš tu přece Aldigo a na něm spoustu pěkných, milých, šikovných, živočišných, vášnivých a smyslných samiček – společnic.

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top