Rozhovory

VYRÁBÍ DŮTKY PRO TANTRICKÉ MASÁŽE. Nově i s DILDO rukojetí.

VYRÁBÍ DŮTKY PRO TANTRICKÉ MASÁŽE. Nově i s dildo rukojetí.

Letošní erotický veletrh je za námi. Vedle pestrého programu přinesl mnoho postřehů a inovací nabízejících vystavovateli. Jinak tomu nebylo ani u stánku s koženými důtkami, na něž lákal kolemjdoucí návštěvníky v doprovodu atraktivní společnice i sám jejich tvůrce. Charismatický MICHAL T. se těšil především zájmu ženského publika, zvláště když v rukou dřímal nejnovější produkt – důtky s „dildo“ rukojetí.

…:=(o)=:…

– Na veletrhu jste nabízel širokou škálu kožených důtek. Nicméně převaha byla těch pro tantrické masáže. Znamená to, že máte s takovými masážemi vlastní zkušenost?
– Upřímně řečeno, zas tak široká ta škála nebyla, protože finální rohodnutí zúčastnit se veletrhu, padlo až týden před ním. Celý týden jsem byl tedy v dílně a co jsem stihnul, to jsem stihnul 🙂 Na tantrické masáži jsem byl jednou, a to ještě byl dárek od přítelkyně. Masérka na mně zkoušela peříčka, žínky, jemné hadříky, ale na důtky tenkrát nedošlo. Nicméně to byla zajímavá zkušenost, a třebaže jsem od té doby u profesionálky nebyl, mnohé z poznatků jsem přenesl do vlastní ložnice. 🙂

Prioritou je spokojený zákazník

– Je to ten důvod, proč nevyrábíte důtky pro hard hrátky, tedy ty poněkud náročnější na výrobu? Musejí přece jen více vydržet...
– Důvodů je více, především asi má kapacita. Důtky nejsou to jediné, čemu se věnuji a stíhat výrobu a distribuci všech dosavadních typů  a ještě vývoj nových, je náročné. Prioritou je spokojený zákazník. Děsí mě představa, že bych nebyl schopen objednávku odeslat do druhého, vyjímečně do třetího dne od objednání. Nakládám si tedy jen tolik, kolik bezpečně zvládnu. Navíc klasických tvrdší důtek je na trhu dost. Takže si dám raději na čas. Prozatím tu mám nádherné důtky TEIWAZ. Určitě to ale není výdrží, na tu jsem naopak pyšný. Dělal jsem i zátěžový test, kdy jeden člověk na balkonku důtky držel a druhý na nich za šlahouny visel dolů. 🙂 Jsou skoro nezničitelné.

 

– Vyrábíte z pravé kůže a koženky. Je pravda, že zatímco kůže bývá jemnější, koženka je štiplavější?
– Celý příběh začal objednáním BDSM sady, která obsahovala právě i důtky. Ty se však rozpadly po prvním použití, a tak jsem se rozhodl je opravit. Jenže když jsem tak na ně koukal, řekl jsem si: “proboha vždyť tohle bych přeci zvládl vyrobit sám a lépe”. A tak se i stalo. Koupil jsem si koženku a začal řezat a lepit. Výsledek byl nad očekávání  a kromě vylepšení technologického postupu je vyrábím v neměnné podobě dodnes. Vydrží vše i vodu a jejich štiplavost je úžasná.

Potom ale přišla kamarádka, která vyráběla luxusní kabelky a peněženky s tím, že pokud to myslím vážně, tak je na řadě pravá kůže. Rozběhl jsem se tedy do obchodů a začal dělat první kožené prototypy. K dotažení několika současných typů důtek mě inspiroval i člověk pořádající kurzy Temného erosu. Tam bylo nutné používat právě důtky jemnější, které vzbuzují ty pravé erotické a elektrizující pocity už při hlazení. A vznikly důtky Inguz.

Červeno-černé důtky symbolizují plamen a vášeň

– U tantry je oblíbenou barva růžová, dočervena. Je to ten důvod, že vyrábíte nástroje převážně v těchto barvách?
– Je to tím, že červené popřípadě červeno-černé důtky jsou prostě krásné. Symbolizují plamen a vášeň. Růžové zase něhu. Poptávka je i po důtkách v přirozené barvě kůže.

Velkou atrakcí atrakcí jsou důtky s dildo rukojetí

– Velkou atrakcí na veletrhu se staly důtky s „dildo“ rukojetí. Jde o váš patent, či jste se inspiroval někde jinde?
– Ano, důtky s “dildo” rukojetí jsou jedny z nejprodávanějších. A jak to vzniklo? “Cherchez la femme” aneb “Za vším hledej ženu”.  Mě to ze začátku vůbec nenapadlo, hlavně proto, že jsem na rukojeti přidělával poutka, což zde nelze. Ale pak přišla kamarádka s tím, že jestli by prý nešlo..udělat..jakoby..ve tvaru.. – no lezlo to z ní jak z chlupaté deky, ale tohle byl výsledek :)) Stejným způsobem přišly na svět i růžové typy.

– Jak dlouho trvá výroba jednotlivých typů důtek?
– Je to různé. Od třiceti minut po čtyři hodiny. Například “dildo” důtky jdou rychleji, protože rukojeti si nechávám vyrábět jinde. Je to také jediná součást, již nevyrábím sám. No a umotat takové TEIWAZ z třímilimetrové kůže trvá prostě déle.

Výroba důtek bývá na úrovni uměleckého díla

– Vaše tvorba je i trochu na úrovni uměleckého díla. Dokonce jsou výrobky prezentovány na fashion přehlídkách. Při focení aktů si s nimi pohrávají modelky… Jaký je vztah k fetiši jako takovému?
– To už k tomu tak  patří, když vás to baví. A já mám rád i design. A každá taková fotka je mi pak odměnou, tak se snažím dělat to i hezké 🙂 Jsem poměrně otevřený člověk, bez zbytečných předsudků. A i když určitě nepatřím mezi nejortodoxnější členy, v BDSM/fetish komunitě se občas pohybuji. Rovnou vás mohu pozvat na dubnovou Adrienne Fetish Party, kde se zúčastním i jako dýdžej.

Partnerka nemusí ukazovat modřiny

– Jak se zamlouvá vaše tvorba partnerce… Není asi snadné přiznat okolí, „že můj starý vyrábí důtky“ :o) To si hned každý domýšlí, co se ve společné domácnosti odehrává… Dokonce bych se nedivil, kdyby ti udivení nechtěli ukázat její tělo, modřiny…
– Jsem výrobce a baví mě zapojit ruce do práce. To jsou pak jen domněnky, a to že důtky vyrábím, vlastně ještě neznamená, že je doma používám denně.  S okolím jsem nikdy neměl problém. Ví to rodiče, ví to babička a je to v pohodě. Fandí mi :).

– Chystáte se rozšířit výrobu? Třeba o kabelky, pásky a podobně?
– Už od začátku byly velké plány… důtky, biče, obojky, postroje…, ale to nejde zvládat. Navíc je tu mnoho jiných lidí, kteří to dělají dobře. Takže jediné o co budu pozvolna rozšiřovat výrobu, budou další typy důtek.

– Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně spokojených zákazníků.

Zájemcůn dodáváme, že se o produktech Michala T. dozvědí více na následujících stránkách www.kozenedutky.cz S jejich pomocí je možné realizovat objednávku.

Fotografie: z archívu Michala T.

———-
CO JE ALDIGO?
Magazín Aldigo se snaží o změnu prostředí, v němž se erotické služby odehrávají s ohledem na respektování základních lidských práv, jakož i pracovního a obchodního práva všech zúčastněných.
Aplikace Aldigo je určena pro ty, kteří se rozhodli nebo rozhodují poskytovat služby ve zmíněné oblasti kvalitně.
Projekt Aldigo je praktická část dizertační práce jednoho ze členů redakce.

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top