Rozhovory

Vyplňuji tužby ženám každého věku, říká DÁMSKÝ SPOLEČNÍK Petr

.

Vyplňuji tužby ženám každého věku, říká dámský společník Petr

Rád dojede za klientkou na chalupu v roztrhaných džínách, aby jí pokosil trávu, shrabal spadlé listí, nasekal dříví, a poté se proměnil v romantika. V romantika, který dlouho do noci počítá pihy na jejím těle, jako by to byly hvězdy teplé noční oblohy. Zároveň se ale dovede převtělit do role elegantního muže, jenž si libuje v luxusním prostředí, pěkných oblecích a přitažlivých vůních. Umí se zkrátka dvořit ženě, je galantnost sama. Nicméně v obou případech je ovládán zvířecími instinkty, proto není nic divného, má-li hra i vyvrcholení.

Dámský společník PETR WILLIS vyplňuje tužby ženám každého věku. Miluje
život, pozitivní energii, extrémy, smích… Ve svých šestatřiceti letech dává na romantický, spíše nevinný vzhled, což se mu daří při jeho vyšší, štíhlé, sportovní postavě. Protože je stále více žen, které by chtěly zavítat do divadla, na oslavu narozenin, na nákupy – v doprovodu komunikativního společníka, jehož plusem navíc je schopnost řízení vozidla či provedení drobných domácích oprav, necháváme nahlédnout do tajné kuchyně.

……=:(O):=……

– V čem se vaše nabízená služba dámského společníka odlišuje od jiných zdánlivě podobných?
– Společenský doprovod VÝSLOVNĚ neobsahuje jakékoli služby intimního charakteru, jedná se o ryze seriózní doprovod na událost společenského, sportovního, pracovního či zábavního charakteru, při zachování všech dobrých mravů od přivítání po rozloučení. Je-li požadována erotická služba, pak je nutno uhradit extra poplatek.

– Vypadá to, že jste dost vytížený. Trvalo dlouho, než jste se mi ozval, abychom rozhovor sepsali. S jakým časovým předstihem si vás může klientka objednat?
– Čím dříve, tím lépe. Týden před termínem, nejméně pak dva dny dopředu. Aby bylo možné uhradit zálohovou platbu včas a změnit tak nezávaznou rezervaci v závaznou.

– Můžete nám popsat detailněji, jak taková objednávka probíhá?
– Objednavatelka se ozve nezávazně telefonem nebo formulářem; zvolí si adresu, datum a čas setkání; uvede rovněž orientační dobu jejího trvání a očekávané dovednosti od společníka (dress code nebo další požadavky). Z mé strany je dle druhu události telefonicky, nebo emailem odeslána cenová kalkulace. Jsou-li odsouhlaseny podmínky, očekávám zálohovou platbu, která je následně odečtena od celkové ceny za poskytnutou službu. Po skončení události je částka dorovnána dle délky stráveného času.

……=:(O):=……

– Co když se ale klientka na místo určení nedostaví?
– Pak je to tak, že ze zálohové platby je odečtena částka na dopravu a první hodinu, která je mnou vyčerpána. Zbytek vracím.

– Je možné v případě spokojenosti prodloužit i probíhající schůzku nebo akci?
– Ano, určitě. Doprovod si může klientka dle dohody libovolně prodloužit a následně doplatit dle cenové kalkulace, kterou při své objednávce obdrží.

– A konečně to hlavní: Jaké ceny jsou požadovány?
– To závisí na charakteru využívaných služeb doprovodu. Objednavatelka služby rovněž hradí náklady na dopravu na místo a z místa události. Já coby společník s sebou nepřináším žádnou hotovost, je na objednavatelce, aby případně pokryla výdaje spojené s účastí na konkrétní události (například vstupenky, konzumaci a podobně).

Doprovod do společnosti (kultura)……….250,- Kč / hod
Doprovod do společnosti (firemní akce)……….250,- Kč / hod
Doprovod do společnosti (restaurace, kino, káva a další)……….250,- Kč / hod
Doprovod za zábavou (diskotéka, párty)……….250,- Kč / hod
Doprovod za sportovním zážitkem (tenis, golf a další)……….250,- Kč / hod
Doprovod za nákupy……….250,- Kč / hod
Rozlučka se svobodou……….250,- Kč / hod
Překvapení pro kamarádku / přítelkyni……….250,- Kč / hod
Romantická večeře……….1500,- Kč
Společné strávení noci……….2500,- Kč
Masáže erotické……….450,- Kč / hod

– A jak to probíhá účetně, zejména v době samých kontrol a evidencí…
– Vyžádám si údaje pro vystavení daňového dokladu. Poté odešlu proforma, nebo zálohovou fakturu klientce, která provede převod nebo přímý vklad na bankovní účet. V případě doplacení platby je doklad zaslán dodatečně.

– Srovnáváme-li ceník s konkurencí, nezdáte se předražený… Jak je to možné?
– Nejsem klasický gigolo – utržit během krátké chvíle co nejvíce peněz… Každá objednavatelka je pro mě ženou, s níž chci něco prožít… Nejde o žádnou rychloobrátku: „Dám TI kus sebe a na oplátku si chci část TEBE odnést“.

……=:(O):=……

– Jak vy osobně se k erotice stavíte?
– Přistupuji k ní tak trochu umělecky. Neholduji masturbaci, žádnému sledování porna… Jinak není tajemství, že si sexu užívám dostatečně, stále je pro mě něčím magickým. Vyznávám různé škály barevnosti, rutině se snažím vyhýbat. Tohle všechno dodává mé klasické mužské biologické nadrženosti punc skutečné rozkoše, čímž dovedu „nakazit“ i druhou stranu, tedy i objednavatelku.

– Když po službě nějaká žena zatouží, ale stále váhá, jak byste ji přesvědčil?
– Buďte sama sebou, to je váš jediný úkol. Přál bych si, abyste se v mé přítomnosti uvolnila a vychutnala společně strávenou chvíli jako doušek skvělého vína. Aby se tohle setkání stalo pohlazení krásnou baladou nebo jako adrenalinem z rychlé jízdy. Nezáleží na tom, zda je vám dvacet nebo padesát, nejde ani o to, jakou máte figuru. Samozřejmě, pokud si nesedneme, naše cesty se rozejdou, i to se může přihodit. Je ale třeba věřit, že najdeme zalíbení jeden v druhém… Je škoda to nezkusit.

– Děkuji za rozhovor.

Kontakt pro zájemkyně:
Tel.: 775 50 40 20, http://damsky-spolecnik.webnode.cz
Fotografie:
z archívu dámského společníka

 

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top