Láska a vztahy

Uspokoj ho! Tady je 7 triků, které znají sexuální bohyně

Muži chtějí rajcovní ženy! Proměň se v sexuální bohyni a uspokoj ho! Nezapomene na to a bude se k tobě do postýlky vracet!

Jsi placená společnice nebo žena, která si chce omotat muže kolem prstu? Jdi na to přes postel. Sami muži nám prozradili, při čem v sexu vzdychají blahem! Tady je 7 triků a sexuálních trendů, které je uspokojí jako nikdy

Pochval ho

Je to šokující? Muži opravdu touží po tom, abys je chválila. V posteli je to rajcuje. Řekni mu, že tak nádherný penis jsi už dlouho neviděla. A potom ho vezmi do rukou a mazli se s ním. Bude v sedmém nebi!

Buď zkušená

Muži si pochvalují starší ženy. Proč? Jsou zkušenější. Tak se ukaž v plné kráse a veď ho. Říkej mu, co má dělat a jak to chceš. Vzdychej a naváděj ho, říkej mu, jak to chceš.

Hlaď se

Ukaž mu, co ještě neviděl. Rozsviť a nech ho, aby se podíval. Hlaď si prsa nebo se sama dráždi. A až to nebude moct vydržet? Ještě ho k sobě nepouštěj. Vzruš ho k prasknutí.

Vibrační kroužek

Překvap ho a nasaď mu na penis vibrační kroužek. Pořídíš ho i v drogerii. Jak funguje? Prstýnek snižuje průtok krve a oddaluje čas ejakulace. Potěšení přinese i tobě! Vibrace totiž stimulují tvůj klitoris.

Oddalujte orgasmus

Blíží se vyvrcholení? Oddalte ho. Zastavte, počkejte a potom pokračujte dál. Až si orgasmus nakonec dopřejete, bude intenzivnější!

Španělský sex

Přiveď ho na vrchol blaha svými prsy! Použij lubrikační gel a vsuň si jeho penis mezi svá ňadra. Tiskni prsa k sobě, pohrávej si s ním a špičku penisu dráždi jazykem.

Vibrátor pro oba

Nažhav ho párovým vibrátorem! Jeden konec si zavedeš do sebe a druhý pohltí jeho penis. Potom jenom vibrátor pustíš a uvidíš, jak bude vzdychat blahem.

 

 

 

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top