Kluby a společnice

Tyhle zadky teď rajcujou Brazílii. Miss Bum Bum jde do finále!

Tentokrát zapomeňte na kostnaté zadky a zadívejte se na kulaté a macaté prdelky, kterými se Brazilky nestydí pořádně zakroutit. Tahle soutěž, ve které zvítězí dívka s nejkrásnějším zadkem, válcuje všechny ostatní soutěže krásy. Jaký zadeček byste rádi poplácali vy?

Brazilci jsou vášniví. A Brazilky jakbysmet. Žijou hudbou, tancem a smyslností. Není divu, že soutěž Miss Bum Bum trhá v zemi samby žebříčky popularity a mluví se o ní i v zahraničí. I když i v této soutěži krásy jde o celkový vzhled, nejdůležitější partií je zadeček.

Vrtící se kulaté zadnice v kalhotkách, které odhalují víc, než zahalují, právě teď kolují po celém světě. Brazilky se nebojí vyjít do ulic, zavrtět se do rytmu samby a pořádně svůj zadek vyšpulit. Dočkat se můžete i vzájemného poplácávání nebo pusinkování zadků. No není to rajcovní?

 

Soutěže Miss Bum Bum se každý rok zúčastní stovky Brazilek. Většina z nich se na volbu nejkrásnějšího zadečku poctivě připravuje. „Na soutěž jsem se připravovala poslední čtyři měsíce. Vždycky jsem toužila vyhrát, tak jsem tomu podřídila všechno. Držela jsem dietu a pravidelně jsem cvičila,“ nechala se slyšet Suzy Cortez, která v roce 2015 porazila na pět set žen z Brazílie.

A jaká má soutěž o nejhezčí brazilský zadeček pravidla? Hlavně to musí být přírodní zadek! Dámy a slečny s prdelkou, kterou si nechaly vylepšit silikonem, se do soutěže nesmí přihlásit. Pravidla se změnila poté, co jedna z předchozích vítězek málem zemřela poté, co její tělo nechtělo implantáty přijmout.

Takže tyhle zadky jsou ryze přírodní! Podle některých jsou to pořádně velké a macaté zadnice, podle jiných platí, že žena bez zadele je jako týden bez neděle. A co na to vy? Chtěli byste podobnou soutěž i v České republice?

 

 

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top