Láska a vztahy

Ovládá nás: Tvrdí muži. Může za to testosteron!

Testosteron je motorem lidstva, bez něj bychom vyhynuli. Je to krásné, když je s kým, je čím a kde, ale je to smutné, když není s kým a ono se to tlačí ven.

Mužský hormon testosteron zajišťuje touhu „samce“ – muže po páření. Je to hlavní motor rozmnožování. Ten určuje mužovu touhu po ženě.

Pokud je tohoto hormonu hodně – tedy hlavně v mládí (vrchol testosteronové produkce je mezi 18 – 30 lety), může být tato touha i hodně obtěžující. Stačí si představit, jak mladý muž stále myslí na jedno a totéž, nemůže se pořádně soustředit na jiné věci, i když by chtěl. Přetlak bývá někdy hodně silný a prostě se nedá vypnout.

Samozřejmě pomůže masturbace – k upuštění páry. Ale je to trošku nuda, protože muž touží ventilovat a upouštět společně se ženou. Potřebuje ženskou energii, vůni, hebkou pokožku cítit pod rukama a hlavně vklouznout do té teplé, mokré jeskyňky a nechat se jí pohltit. To se prostě s masturbací nedá srovnat.

Testosteron mužům ubývá jen pozvolna, takže tomuto tlaku přírody musí odolávat velmi dlouhou dobu a nedokážou to nijak ovlivnit. Běžná žena si to vůbec nedovede představit, co to je někdy za nápor! Žena má asi jen deset procent testosteronu oproti muži. Ženy mají zase jiné hormony.

Dalo by se říci, že testosteron se může stát až manipulátorem a diktátorem. Rozhodně je to někdy boj, když muž nemá žádnou partnerku, se kterou by svou touhu realizoval. A proto funguje ono odvěké řemeslo prodejné „lásky“. Je to jedna z možností, jak realizovat sexuální pud se ženou. A protože ženy nemají stejně velké touhy (nepoměr množství testosteronu oproti muži) a mají jiné cíle, nesou větší rizika z pohlavního spojení – logicky – nechají se za to odměňovat, pokud není toto spojení v partnerství (nebo z čirého erotického přátelství).

Na straně mužů tedy vzniká velká poptávka po sexu – uvolnění touhy, aniž by šlo o city. A ze strany žen se objevuje nabídka. Kdyby nebylo poptávky – nebylo by nabídky. Žena určuje vždy svou cenu a muž ji může a nemusí akceptovat.

Společensky je bohužel tento druh „podnikání“ jaksi neakceptovatelný, odsuzuje se. Přitom na tom není nic tak zvláštního, pokud se dva dobrovolně dohodnou. Jiná věc je, když někdo zneužívá této skutečnosti k vlastnímu obohacení.

Ale je dobře, že s rozvojem techniky, informačních technologií je možné v dnešní době být daleko svobodnější a nezávislejší. Ženy už se nemusí nabízet na ulici, ani v klubech a speciálních domech. Mohou nabízet své služby na internetu samostatně nebo s pomocí prostředníka, kterého si mohou svobodně vybrat.

A muži mohou také svobodněji vybírat. Prostředí se mění k lepšímu. A to je dobře.

1 příspěvek

1 Komentář

  1. Petr

    18.5.2017 v 7:39

    Haha 😀 Tak už chápu čím to je..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top