Láska a vztahy

Tanec prstů mezi pysky? Muži si platí, za sexuální hrátky s ženami.

Stále častěji muže zajímá hraní si se ženou, její uspokojování, její orgasmy a její spokojenost více než jejich vlastní. Dříve muži hleděli na své vlastní ukojení a nic moc dál je nezajímalo. Ale časy se mění.
Ne každá žena je ale vždy naladěna na erotické hrátky. Může to být dočasné, ale někdy trvalé. Je to častý jev a i když jsou muži velmi citliví, vnímaví, jemní a hraví a chtěli by svým ženám dělat krásné věci – nenajdou doma pochopení.

Naštěstí existují společnice, které tyto praktiky velmi baví a ony si to opravdu užívají! A muži je rádi vyhledávají, protože kontakt se ženou, kterou tato jemná erotika opravdu baví, je pro ně zážitek, za který jsou ochotni zaplatit.

V rámci intimní relaxační terapie si může klient vyměnit s masérkou role, aby se stal na chvíli on intimním masérem. Tato část relaxace je velmi oblíbená, protože téměř neexistuje muž, který by přišel na tento relax a nechal si ujít pohrání si s intimními partiemi masérky.
Klient může použít různé jemné hračky a předměty, jako pírko, jemný štěteček, kokosový olejíček, nahřátá dilda silikonová, skleněná, kuličky, atd. Hračky jsou skvělé, ale nejlepší ze všeho jsou jemné prstíky a i jazýček. To, co máme každý zadarmo.

Pochopitelně, že pokud jde o cunnilingus – neboli orální uspokojování ženy, vše se děje za přísných hygienických podmínek a ne s kýmkoliv.

Muži by sami měli být velmi opatrní a dbát přísných hygienických opatření. Zajímat se o to, jakým způsobem o sebe masérka pečuje, co používá. Jednoznačně nejjednodušším a nejúčinnějším prostředkem k bezpečné dezinfekci intimních míst je koloidní stříbro, které likviduje nejen bakterie, ale i viry. Je bez chuti a zápachu, perfektně dezinfikuje jazyk i genitál. Výhodou právě je, že nijak neovlivní vůni a chuť ženy.

Přerušit intimní masáž mužova penisu  a obrátit si role je velmi žádoucí. Při takové masáži mužova pohlaví by mohlo dojít k rychlé ejakulaci a tak se k tomu výměna rolí hodí. Muž, při pohledu na rozevírající se ženina stehna naprosto zapomene na okolní svět!

Leží před ním nahá žena, která je cizí! Má velká prsa, se kterými si může hrát, může je sát a masírovat olejíčkem. Může si vyzkoušet reakci cizí ženy na jeho předehru. Zkušená masérka vysvětlí muži co a jak – že nejlepší je postupovat velmi pomalu a jemně – od peříčka až k olejové masáži, kdy se jeho prstíky roztančí mezi jejími pysky a poštěváčkem. Masérka nemá zábrany mluvit přesně a jasně o svých pocitech a ukázat muži, kde je jí to nejpříjemnější, jaký tlak použít, jak rychle nebo pomalu kmitat, atd. Je to dobrá škola pro muže, kteří si nejsou v předehře příliš jistí. Učí muže jemnosti, rychlosti a přesnosti doteků. Muž se může zeptat na cokoliv.

Potom už stačí přistoupit k instruktáži správného dráždění vnitřního bodu „G“. Při takové přesné instruktáži je nemožné, aby muž bod „G“ nenašel.
Tančit mezi pysky se dá různě – bezpečně i nebezpečně…:-))

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top