Láska a vztahy

Tajemství úspěšných mužů: Prozradili nám 10 tipů, jak sbalit holku

Že nepatříš k lamačům ženských srdcí a už tě to pěkně štve? Tvůj kámoš ti nesahá ani po kotníky, ale z večírků si pravidelně odvádí ty nejhezčí holky? Sbalit krásku není vůbec těžké. Ukážeme ti 10 pravidel úspěšných mužů. Přidej se na jejich stranu!

Všímej si, jací muži se líbí ženám. Jsou to sebevědomí grázlíci s drzým pohledem, nebo naopak drsní romantici. Každopádně to nejsou žádní chudáčkové, kteří sedí v koutě a litujou se, že se na ně jejich vysněná kráska nepodívala. Tak už se nelituj a sbal ji.

Podívej se na ni

Neklop oči, dívej se na ni. Nacvič si oční kontakt u zrcadla. Dívej se žádostivě, obdivně, ale nepřeháněj to. Ať nemá dojem, že ji stalkuješ nebo si neodbytný a vlezlý. Chvíli se dívej, usměj se. Chvíli si dej pauzu a otoč se od ní. Dej jí najevo: líbíš se mi, ale nemusím tě mít hned.

Zapomeň na „ahojky“

Ne, nezní to roztomile. 99 % holek si tě zařadí do kategorie „hlupáček“. Na „ahojky“, „čauky“ nebo další roztomilosti při oslovení zapomeň. Vyvaruj se ohraným klišé. „Ahoj, jak se máš?“ slyšela ta kráska nejméně stokrát. Zareaguj na situaci. Prohoď něco duchaplného a vtipného. Nebo buď alespoň upřímný.

Dej jí pocit výjimečnosti

Omotej si holky kolem prstu. Je to tak snadný! Řekni jí, že je krásná, že září, až ti z toho přecházejí oči. Lichoť, ale nepřeháněj to. Vzbuď v ní zájem tím, že se s tebou budou cítit jako královna. Otevři jí dveře nebo jí podej ruku, když schází ze schodů.

Dělej drahoty

Víš, jak spolehlivě odradíš holku? Když budeš dotírat a deklasuješ se na třídu „závisláka“ – nepiš jí každou hodinu! Neposílej jí květiny každý den! Nezvi jí obden na večeři! Možná je to těžký, protože se ti vážně líbí, ale 90 % úspěchu tkví ve správném načasování. Znervózni ji. Když řekneš „zavolám ti“, nevolej hned ten samý den. Dej si dva tři dny oraz. Nech ji čekat. Zvýšíš svojí hodnotu.

Piš správně

Většina holek si potrpí na tom, abys jim posílal zprávy bez gramatických chyb. Dej si pozor na háčky, čárky a příčestí minulé. Nauč se pár pravidel – když jí píšeš, pozdrav a oslov ji jménem. Nezahlcuj ji zprávami a banalitami. Když jí dvacetkrát denně napíšeš, jak se má a co dělá, otrávíš ji. Buď při psaní originální a dej si na čas. Nemusí vidět, že pořád visíš na messengeru a odepisuješ okamžitě.

Buď sebevědomý

Holky touží po romanticích a snílcích, ale nesnáší měkkouše. Takže se chovej důstojně. Nelituj se. Neříkej jí: „všechny holky mě zranily a ta poslední mi zahýbala přes rok“ nebo „jsem k ničemu“. Takové rande by totiž skončilo dřív, než by začalo. Nechceš přece, aby v tobě viděla slabocha, zoufalce nebo otravného vtěrku. Ve vhodnou chvíli ale ukaž emoce – třeba když jí při romantické scéně v kině chytneš za ruku.

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon
To Top