Události

Svátost těla již 26. listopadu

Svátost těla již 26. listopadu

Říká se, že svátostí je celkem sedm – svátost křtu, smíření, oltářní, biřmování, manželství, kněžství a pomazání nemocných. Že jich je osm, potvrdí nám křest fotografické knihy HOLY BODY (Svátost těla), která proběhne v neděli 26. listopadu v umělecké síni Drivehouse v Rubešově ulici 7 na Praze 2. Křest začíná v 19 hodin za účasti autora Petra Jedináka a hudební skupiny Kittchen.

A kdo je onen autor? Jak sám sebe popisuje?

Chtěl být knězem, aby mohl odhalovat ženská zpovědní tajemství. Nakonec od tohoto záměru upustil a stal se fotografem. V této bilanční knize svých nejlepších fotografických aktů se dotýká tajemství, které mu svěřily jeho modelky za posledních více než 10 let. Celkem zde promlouvá přes 50 modelek, žen a párů v intimních situacích. Na prvních pár desítkách stran se kochá estetickými detaily ženského těla, které se později mění v celky, objevují se páry a obrazy se rozjíždí do nespoutané hry sexuálních fantazií. Závěrečných 100 stran tvoří „katalog žen“, jakési vizuální filmové titulky, jimiž vzdává hold osobnostem svých modelů, každé ve dvou fotografiích.

Exkluzívní dárek k Vánocům? Možná…

Přestože se jedná o skutečnou uměleckou publikaci včetně nákladného provedení, bude tato „obrázková kniha pro dospělé“ všem srozumitelná. Nepokládá velké otázky, nesoudí, nezabývá se tím, zda je politicky korektní. Jedinákova fotografie chce extaticky vzrušit, nabídnout svému čtenářovi účast na „svátosti těla“. Čtenář si může vybrat mezi rozjímáním krásy a sexuálním chtíčem. Autorův nezaměnitelný rukopis ponechává prostor pro vlastní fantazii a pro diváka fotografií. Díky obsahu i provedení má kniha potenciál k tomu, aby se z ní stal exkluzivní dárek.

292 stran aktů v knize vázané ruční japonskou vazbou

Publikace HOLY BODY vychází ve speciální číslované, limitované edici pouhých 50 kusů ve formátu 445 x 266 mm. Je vytištěna revoluční barvou HP Indigo Electroink Light Light Black, která nechá vystupovat jemné detaily černobílých fotografií, na exkluzivním perleťovém fotopapíře Felix Schoeller se zaručenou vysokou životností tisku. Co se týče vazby, je vázaná ruční japonskou vazbou v umělecké knihárně.
Každý výtisk, který je autorem podepsán, obsahuje 292 stran černobílých aktů a rozhovor v českém a anglickém jazyce.
Cena knihy je 10 000 Kč.

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top