Kluby a společnice

Akce pro dominy a subinky – 14. ročník Fetish bazaru je tu!

V Praze – 7.10.2017 od 18 hodin

V katalogu společnic ALDIGO nalezneme také několik domin, subinek a tévéček. No a právě jim je směřována informace o již čtrnáctém konání Fetish Bazaru v pražském klubu Kotelna, ulice Služeb 3a, Praha 10. POZOR! Termín konání se neúprosně blíží: sobota 7. října od 18 hodin.

NABÍZENÝ SORTIMENT
Oblečení a obuv z materiálu: latex, lack (lak), kůže a dalších, dále vychytávky pro milovníky: Tv/Cd, S/M, korzetů, cybergothic doplňků… Nejedná se o prodejní akci a nabídku nového zboží, ale o odložené, použité, zánovní, nenošené věci, nebo oblečení, které je prodejci velké nebo malé.

JAK DOJET
Organizátorky Mountbatten (viz horní snímek – performerka) a Sharene (latexová designerka sharene.cz), které se na vás těší, radí, že stačí dojet na konečnou metra trasy A – Depo Hostivař. Bazar sídlí v objektu vzdáleném asi 300 m rovně, poté se zahne doprava přes nástupní zastávky autobusů MHD.

VSTUPNÉ
U vstupu do klubu si zakoupíte konzumační lístek v hodnotě 100 korun, na který se vám zapisuje útrata na baru. Pokud na baru přesáhnete útratu přes danou sumu, doplácíte pouze rozdíl. Pokud částku nevyčerpáte, rozdíl se nevrací. Zakoupení konzumačky u vstupu platí pro všechny účastníky, prodejce i návštěvníky.

OBČERSTVENÍ
Kromě nákupu můžete posedět nad drinkem, jídlem z domácí kuchyně, pokecat s ostatními, zatančit si nebo „hrát“ v některé z klubových místností.

ÚČAST
Akce Fetish Bazar se může zúčastnit každý. Nákup a prodej není podmínkou účasti. Vzhledem k povaze tématiky se akce mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let. Striktní dresscode není vypsán, je však doporučené oblečení z latexu, lacku a kůže, případně dojít v korzetu, v převleku Tv/Cd nebo cybergothic…

FOTOGRAFOVÁNÍ
Shora uvedené organizárky budou společně s dalším fotografem Yelenem akci zaznamenávat. Na zveřejněných fotografiích nebudou žádné osoby. Vyfocen bude pouze průběh bazaru a nabízené věci. Na akci není povoleno nikým dalším fotit účastníky a návštěvníky!

HISTORIE FETISH BAZARU
Bazar je pořádán od začátku roku 2011 a je otevřen všem – ať už těm, kdo chtějí prodávat, či těm, co touží nakupovat. Je skvělou příležitostí zbavit se modelů, které již nejsou nošeny, nebo se jejich majitel unáhlil při koupi, případně ukončil živnost, prostě zboží, které leží doma ladem. Stejně tak jde o jedinečnou příležitost se (do)vybavit – víme, že v případě provozování specializovaného salónu je třeba pamatovat nejen na patřičné vybavení, ale také na výběr vhodného outfitu, ten však bývá drahý. 

UKONČENÍ BAZARU
Do vyprodání zboží (odhadem do 22:00 hodiny).

Bližší informace: http://www.fetishbazar.cz
Fotografie: z archívu bazaru

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top