Kluby a společnice

Sexuální a erotické služby – co si vlastně kupuješ?

Muži mají velmi odlišné představy o tom, co vše můžou za své peníze dostat od sexuálních pracovnic. Často si myslí, že dostávají za hodně peněz málo potěšení. Je to pravda?

Je třeba uvést na pravou míru, co všechno si muž kupuje, když vydává peníze za erotickou službu.

Pánové, je toho opravdu hodně, ale vy to často nevidíte.

  • Kupuješ si její ženskou energii, bez které prostě život není úplně OK. Zkus si představit, že by sis až do konce života již na ženu nesáhl a dělal si to sám vlastní rukou a žádná by nesáhla na tebe! Ženská energie je pro zdravého heterosexuála nepostradatelná.
  • Kupuješ si její diskrétnost – nebude ti volat v nevhodnou dobu, psát smsky, chtít tvůj čas. To dělají milenky! To, že si za erotiku zaplatíš, získáváš svobodu, nezávislost.
  • Kupuješ si její čas – a čas patří mezi ty nejdražší atributy v našem životě!
  • Kupuješ si její laskavost, přítulnost, citlivost, někdy i velkou porci něhy (záleží na tvém výběru)
  • Kupuješ si její krásu a to není žádná levná záležitost. Ona musí být pěkná, má to v popisu práce.
  • Kupuješ si její zodpovědnost za zdraví vás obou. Ona pečlivě střeží své zdraví, používá ochranné pomůcky, chodí na pravidelné kontroly, investuje peníze do svého zdraví. To opět nejsou laciné věci!
  • Kupuješ si její kostým – ani prádlo, boty, šaty, parfém, které tě tolik vzrušují, nejsou vůbec levné – zkus se nad tím zamyslet.
  • Kupuješ si její šikovnost, s jakou ti udělá erotické pomyšlení. Ona je zkušená.
  • Kupuješ si tedy i její zkušenosti.
  • Kupuješ si její loajalitu.

Dalo by se toho napsat daleko více.

Ale je taky důležité, čeho všeho se žena musí někdy vzdát, pokud chce pracovat v erotice. Ano, je to její rozhodnutí. A to je často závislé na tom, že tady si může vydělat více peněz za kratší dobu.

Ale je to vykoupeno často tím, že sama nemá partnera, protože takovou práci by jí asi málokdo toleroval. Takže obětuje na nějaký čas možnost mít láskyplný a plnohodnotný vztah (někdy na celý život).

Často i riskuje, protože je zde větší pravděpodobnost, že se může potkat s fyzickým násilím a nemocemi (tudíž musí být velice disciplinovaná v této oblasti).

Riskuje, že bude společností, rodinou, přáteli odsouzena za nemorální chování a vyloučena z jejich společnosti.

Riskuje, že se stane obětí nějakého vyděrače.

Takže je to vysoce rizikové a náročné povolání, které musí být dostatečně kompenzováno výdělkem, aby vůbec mělo smysl ho dělat.

Erotickou službu je třeba vnímat jako vysoce kvalitní a náročnou službu, která má zaslouženě také vyšší cenu. Může si ji dovolit jen ten, kdo o ni velmi stojí a nelze ji vnímat jako cosi, na co má nárok každý.

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top