Krása

S korzetem druhé generace získáte RAJCOVNĚJŠÍ FIGURU RYCHLEJI

S korzetem druhé generace získáte RAJCOVNĚJŠÍ FIGURU RYCHLEJI

Třiatřicetiletá americká herečka Jessica Alba světu dokázala, že se může pochlubit štíhlou postavou i po dvou dětech. K čemuž nedopomohly diety, ani hodiny sklapovaček. Zhubla díky speciálně vytvořenému korzetu… Této skutečnosti si všiml podnikatel Rolf Steiner z Brna, který sám navrhl pár modelů, vyhledal výrobce a zřídil eshop korzetynahubnuti.cz. Námezdní sílu na logistiku najímat nebylo třeba, když má po ruce tak atraktivní ženu, jakou je manželka Iveta. No a ta nám nejen o korzetech druhé generace sdělila následující.

– Nedotklo se vás nějak, že se manžel vydal zrovna touto cestou? Třeba vám chtěl dát najevo, že je nutno s postavou něco dělat i ve vašem případě?
– To asi ne, ale nevím, co bude, až děti přijdou. Zatím mě miluje takovou, jaká jsem doteď :o)

– Výrobců korzetových oděvů přibývá. Zdůraznění vosího pasu má na svědomí móda padesátých let minulého století. Ta se znovu vrací, dokonce na ní staví renesance kabaretního umění zvané burleska. Snažení vašeho manžela je ale viděno jinak…
– Určitě. Jemu jde o to, aby od nás zakoupený korzet či vesta splňovaly tři služby: snížení nadváhy, vyrovnání páteře a vyrýsování svalstva. Obojí se hlavně nosí po porodu, většinou při cvičení ve fitku, některé dívky v tom tančí na diskotékách :o).

Kritéria

– Jaká kritéria musí daný korzet, vesta splňovat?
– Jedno i druhé  se může nosit denně. V začátcích postačí jedna až dvě hodiny přes den, později je vhodné nošení navyšovat o půl hodiny, případně o hodinu. Maximální doporučená doba je šest až osm hodin denně. Více se nedoporučuje.

– Váš shop hýří barvami, nerozmazlujete zákaznice příliš? Nestačila by světlá a tmavá? 
– Ženy jsou čím dál náročnější, dbáme proto i na barevnost provedení. Nabízené produkty jsou k dispozici v černé, modré, růžové a fialové barvě. Jestliže plánují korzet nosit pod oblečením, samozřejmě doporučujeme zvolit barvu takovou, která nebude příliš kontrastní s oděvem, zkrátka aby pod oblečením neprosvítal.

Hubnoucí efekt

– V čem je kouzlo korzetu, vesty vezmeme-li v úvahu hubnoucí efekt?
Vnitřní strana je obvykle vyrobena z 96% bavlny a 4% spandexu. Tahle kombinace materiálů je nejenže velice příjemná,  ale skvěle absorbuje vlhkost. Vnější strana je zhotovována ze 100% latexu, který je základem pro dokonalou kompresi, navíc zesiluje tepelnou aktivitu těla, čímž podporuje pocení a napomáhá tak k odplavení toxinů, jednodušeji řečeno: tento proces burcuje k lepšímu spalování tuku… To vše doplňují tří řady silných ocelových háčků pro změnu velikosti objemu pasu.

– Hovoříte o latexu. To asi nebude snadné udržovat, nemám pravdu?
– Ale ano, žena hospodyňka si umí poradit. Stačí oděv na konci dne usušit podšívkou nahoru, ale pozor, ne dlouho v blízkosti tepla,  postupem času by se mohl zmenšit a začaly by se z něj vytahovat stehy.

Čištění 

– Jenom usušit? To by se líbilo i mě… Taky raději mrsknu s takovou věcí do kouta a do rána o ní nevím…
– Nojo, mužům je tohle přirozené. Já ale říkám, že pravidelné čištění prodlužuje funkčnost výrobku. Ideální je korzet omývat v ruce ve studené vodě, můžeme použít trochu mýdla nebo pracího prášku. Rozhodně je nutné vyhnout se sušení v sušičce, dokonce ho neždímat ani v ruce nebo pračce. Zničily by se kostice.

– Tak tohle chápu. Co když si žena zamiluje posilovnu natolik, že je tam pečená vařená…?
– Tak pokud tam nechodí za milencem :o), navrhuji opatřit dva korzety místo jednoho. Zabrání tak rychlému opotřebení. Natož aby přerušovala trénink, jestliže druhý korzet bude například prát a sušit.

– Jak jsem říkal, barvičky i střihy lahodí oku. Co když po obdržení objednávky zákaznice zjistí, že jí nebude sedět?
– Žádný problém. Zakoupený výrobek lze vyměnit podle obchodních podmínek, stačí ho odeslat v původním stavu do čtrnácti dnů od převzetí. Je možné ho také vrátit, peníze budou poslány zpět na účet.

– Online shop spravujete dva roky. Jak často se mění střihy korzetů a vest?
– Střihy ani tak ne, spíše barvy, kombinace barev. Přece jen se zákaznice necítí dobře, když se vedle ní ve fitku posiluje v něčem stejně podobném.

Další sortiment

– V eshopu nabízíte nově i modifikaci pro muže a také to nevypadá špatně. Co dalšího můžete nabídnout?
– Ano i muži si tenhle produkt oblíbili, jde však o zkušební prodej. Jinak bych zmínila zeštíhlující prádlo, čímž klientka rovněž získá hubenější a elegantní vzhled, zejména  nosí-li ho pod koktejlkami, pracovním oděvem, džínsy nebo tričkem. Taky by se jí mohla zalíbit paleta sportovních legín.


– Přicházejí Vánoce, všichni nakupujeme dárky jako vzteklí… Které produkty ze shopu byste vypíchla jako nejprodávanější?
– Určitě je to hybridní korzet s vestou.  Díky dvojitému zapínání je komprese pasu ještě efektivnější než u progresivního korzetu. Jakmile si tento hybridní korzet žena obleče, okamžitě můžete nosit šaty až o dvě čísla menší, než nosí právě nyní. Bude mít užší pas až o 7,7 centimetrů. Pravidelným denním nošením vytvaruje pas, a to již od tří do čtyřech týdnů.

Dále se dobře prodává Fitness korzet Golden Edition, což je ideální pro toho, kdo si libuje ve zlaté barvě. I tento druh je vybaven termo ionizovaný latexem, který ovlivňuje tělesnou teplotu. Vnitřní ocelové kostice zabraňují korzetu, aby se mačkal nebo vyhrnoval. Silná komprese pasu omezuje přejídání.

– A na závěr, podívám-li se do peněženky, není to zrovna nejveselejší pohled. Jak dalece to zruinuje můj rozpočet, budu-li chtít něco z nabízeného zboží darovat ne poněkud hubenějšímu ženskému osazenstvu rodiny?
– Ceny jsou rozumné, alespoň myslím. Běžné korzety na hubnutí jsou k mání po patnácti stovkách, tisícovku je třeba přidat u fitness provedení. U vest se vejdete do dvou tisíc, na zeštíhlující prádlo stačí tisícovka, fitness legíny přijdou na osm stovek.

– Děkujeme za poskytnutí rozhovoru a doplňujeme, že paní Iveta je velmi komunikativní. To ostatně můžete zjistit i prostřednictvím FB profilu.

Fotografie: z archívu společnosti


Magazín ALDIGO – zdravý pohled na erotiku

 

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top