Láska a vztahy

Rozhovor s erotickou masérkou: Vím po čem muži touží, říká Martina!

Zpovídali jsme erotickou „masérku“ Martinu. Jak se dostala ke svému podnikání, co ji k tomu přivedlo, co má a nemá ráda, co nabízí.

Proč děláš erotickou masérku?

Možná se budeš divit, ale protože chci mít svobodu. Kdybych chodila normálně do zaměstnání, strávila bych i s cestou asi tak 10 hodin času tím, že budu dělat něco, co mne nebude bavit jenom pro to, abych si vydělala hodně málo peněz, odevzdala svůj čas a energii někomu, ke komu nemám vůbec žádný vztah. A potom člověk přijde domů – unavený a frustrovaný z toho, že si nemůže dovolit zahraniční dovolenou, kvalitní jídlo, dobrou preventivní zdravotní péči, své koníčky a záliby a nemá na ně ani čas. To je hodně ubíjející. Já si ráda rozhoduji o všem sama. Nemám ráda nějaké autority, které si myslí, že jsou řediteli Zeměkoule.
Bylo to vlastně takové rozhodnutí po absolvování mých zkušeností vydělat si peníze běžným způsobem. Chtěla jsem mít čas na sebe, na své koníčky.

 

A jak ses k tomu dostala?

Ze začátku to bylo těžké, protože jsem nebydlela v Praze, musela jsem dojíždět. Dávala jsem si inzeráty a tehdy využívala hodinových hotelů. Bylo to velmi náročné a moc se mi to nelíbilo. Přišlo mi to velmi ponižující a tak jsem se rozhodla, že to zkusím jinak. Přestěhovala jsem se do Prahy. Ale neměla jsem moc peněz, takže utáhnout nájem nebylo lehké a zpočátku jsem bydlela v nevyhovujícím podnájmu. Ale potom se usmálo štěstí a získala jsem do pronájmu menší pěkný byt a mohla jsem zvednout úroveň svých služeb.

 

Jak se to projevilo? Co jsi nabízela a nabízíš?

Když už jsem měla k užívání svůj byt, vymyslela jsem si pro muže lákavou nabídku, kdy může relaxovat formou masáží a jemné erotiky zároveň. Chtěla jsem nabízet mnohem více, než se nabízí na nějakých privátech, kde se často pohybují fakt divné osoby (jednou jsem tam udělala prověřovací exkurzi coby zájemkyně o práci – děs a běs to byl!). Chtěla jsem, aby ke mně chodili podnikatelé, manažeři a lidi na vyšší úrovni. Takže nabídnout jim delší relaxační čas, masáže, hlazení, možnost i povídání si, možnost, že si můžou na masérku (tedy mne) sáhnout. Sledovala jsem, co mají muži rádi, po čem touží, co je trápí. Hodně jsem se učila o mužích přímo. Dokážu se vcítit do muže a to mi hodně pomáhá. A skutečně ke mně začali jezdit ti, o které jsem usilovala. Udělala jsem si na ně čas 2 hodiny – což je ideální odpočinek. Ale někdo chce i kratší čas. Dříve to bylo jen o masážích, ale dneska už nabízím více.

 

Co přesně?

Zjistila jsem, že někteří muži touží nejen se dotýkat masérky, ale přímo jí udělat orgasmus – vidět, jak žena reaguje, jak se pod jejich doteky svíjí ve slasti. Hodně mužů to velmi vzrušuje a naplňuje. Takže jsem jim to umožnila a zjistila jsem, že se mi to vlastně líbí, když se mě jemně dotýkají, hrají si se mnou. Často mi muži říkají, že jejich partnerky pro tohle nemají pochopení. Nechtějí, aby si s nimi jejich muži hráli. Stydí se před svým mužem roztáhnout nohy a nechat svého muže, aby si hrál s jejich intimními místy, prsty nebo ústy. Já miluji, když mi muž dělá orální sex. Je to pro mne ta nejúžasnější sexuální záležitost. A ráda to muži dopřeji. Ale mám také své podmínky.

 

Jaké to například jsou?

Tak velmi mi záleží na tom, s kým se setkám – na jisté mentální úrovni člověka, která zajišťuje, že se chová inteligentně, je čistotný, dodržuje domluvené termíny. A potom, pokud se jedná právě o orální uspokojování ženy – jde mi o to, aby byl zdravý, aby mu nebylo cítit z úst, což by mohlo značit nějakou infekci. Aby také byl milý, něžný, jemný. Když jde o styk dvou sliznic, používám svou oblíbenou pomůcku, která mi zajistí zdraví.

 

Opravdu? Něco takového existuje?

Ano, člověk musí chránit nejen sebe, ale i další lidi. A pokud se nechci úplně vzdát takové krásy jakou je líbání a lízání mých intimních míst, musím mít prostředek, který vyřeší tento problém. A protože se o tuto problematiku dlouhodobě zajímám, osvědčilo se mi koloidní stříbro. To je vlastně tekutina – čirá, bez vůně, bez chuti, ale zato velmi účinná! Je to elektrolyticky rozpuštěné stříbro v destilované vodě. A tento roztok velmi spolehlivě likviduje nejen bakterie, ale dokonce i viry! Mám to mnohokrát prověřené na sobě. Dokáže bezvadně zlikvidovat i kvasinkovou infekci, virózu, chřipku, záněty, atd. Stačí užívat trochu – ve spreji. Pokud člověk onemocní třeba virózou, může se vyléčit do 24 hodin. Ale potom je třeba použít probiotika – stejně jako u antibiotik. Jenže tohle nemá vedlejší účinky jako ATB.

 

Jak se to používá?

Mám to ve spreji, v malé lahvičce, klient si stříkne do úst trošku a potom stříkne na moje genitálie. Není to nic zvláštního, chutná to prostě jako voda. Ale účinnost je velká. Doporučuji všem lidem mít to po ruce – třeba na ránu místo běžné dezinfekce, která obyčejně pálí – tohle nepálí a dezinfikuje dokonce lépe.

 

Nabízíš taky soulož?

Dříve jsem nabízela jen masírování, ale po čase jsem přidala do nabídky i milování. Protože mě samotnou to baví. Ale nic se nemá přehánět.

 

Jak to myslíš?

Muži, klienti si někdy myslí, kolik nemám za den zákazníků. Jenže tak to vůbec není. Já nechci, aby se mi z bytu stal „průchoďák“. To by se mi tohle všechno asi i přestalo líbit. Protože všeho moc škodí. Já se na to potřebuji připravit, soustředit a tak se obvykle zabývám jedním člověkem za den. Někdy dvěma lidmi a někdy taky nikým, protože mám své další, hlavně umělecké činnosti a tomu chci věnovat svůj čas.

 

Aha a co tě baví?

Tak maluji a tvořím rukama – třeba šperky. Ale ty se asi ptáš na něco jiného….:-))))  Baví mě vymýšlet novinky, používat různé materiály, peříčka, štětečky, olejíček, prostě si hrát. Jsem prostě kreativní typ. Takže to, co mužům doma hodně chybí, najdou u mne.

 

Vím, že dokonce nabízíš nějaké kurzy?

Ano, rozhodla jsem se vzdělat druhou polovinu lidstva…:-)))). Když někdo chce, naučím ho, jak dobře najít u ženy bod „G“ a jak ho hezky stimulovat, aby žena dosáhla orgasmu. Můžu taky naučit mladíky, jak dělat ženě dlouhou předehru – to mládež hodně zajímá. A taky je velký zájem o můj análkový kurz.

 

To mě taky zajímá, můžeš něco o tom říci?

Muži milují a postrádají zážitky s dámským análkem. Bohužel pro hodně žen je tato oblast úplné tabu. A muži po tom hodně touží. Tak jsem se rozhodla, že jim umožním to zažít a taky je naučit, jak to udělat, aby se to ženě líbilo, protože zde se musí postupovat opravdu opatrně a jemně. Když je nějaký muž nezkušený a jde na to moc hrrr, tak to ženu bolí a tím si vytvoří žena odpor k této části sebe samé a už to nechce nikdy zkusit. Análek se musí otevírat jemně, něžně a pomalu. A právě to učím. A na konci lekce, která trvá 1,5 hodiny muž skutečně může  zakončit kurz anální souloží se mnou. Samozřejmě s prezervativem, tak jako vždy.

 

Je o to velký zájem?

Ano, docela ano. A protože jde o poměrně náročnou věc – hlavně na přípravu (člověk se musí propláchnout předem klystýrem), rozhodně to není úplně levné. Muž si ale musí uvědomit, že kromě vlastního krásného zážitku si odnáší cenné zkušenosti, dovednosti a informace, které jinde jen tak nesežene.

 

Martino, tobě již dávno není dvacet, jsi spíše ve středním věku, má to vliv na zákazníky, a jaký?

Ano, dvacet už mi fakt bylo už dříve…. :-))). Za sebe mohu říci, že sice nemám tělíčko dvacetileté kočky, ale mnohonásobně více to vyváží moje zkušenosti, dovednosti, empatie, vcítění, individuální přístup k zákazníkovi. Většinu z toho prostě mladá holka nabídnout nemůže – právě kvůli věku. A muži to dokážou ocenit. Kupodivu hodně mladých touží po erotickém setkání se ženou ve věku jejich maminek! Muži netouží jen po krásném těle, ale také po atmosféře, po přijetí, pohlazení, popovídání. Vždy se musejí rozhodnout, jestli dají přednost pouze krásnému obalu anebo chtějí něco víc. Dneska jsou ženské ve středním věku krásné…:-)

 

Jaký je pro tebe ideální klient?

Takový, který je normálně inteligentní, dá se s ním smysluplně komunikovat, dodrží termín, je vstřícný, dá se s ním i popovídat, dává najevo své emoce – vzrušení, orgasmus. Čistý, voňavý a neobézní (bohužel mám problém s velmi obézními muži – nepřitahují mne, spíše mne odpuzují). A ten, který rád přijde znovu.

 

A kteří u tebe nemají dveře otevřené?

Agresivní jedinci, zanedbaní, neinteligentní a ti, co si domluvili se mnou termín a potom se na to vykašlali, ani nezavolali, aby schůzku zrušili a nepřišli. Na ty mám takový „black list“. A již výše zmínění – velmi obézní.

 

Máš životního partnera?

Momentálně nemám, ale měla jsem a on o mém podnikání věděl. Nerozešli jsme se kvůli tomu, ale proto, že se náš vztah prostě unavil a on podniká a více času věnuje firmě než vztahům. Je to složitější.

 

A chtěla bys zase někoho mít ve stálém vztahu?

Docela ano, ale mám na muže vyšší nároky – hlavně mentální. A troufnu si říci, že 90 % mužů na ně prostě nedosáhne. Ale to nemá vliv na moje klienty.

 

Co bys na závěr řekla o sobě?

Jsem úplně normální, obyčejná žena, která byla vdaná, má dospělé děti a žije si více-méně podle svých představ. Mám ráda erotiku, sex, hraní si a proto to využívám i ke své obživě. Myslím si, že člověk má dělat to, co ho baví a mít radost ze života než se někde trmácet jako polomrtvola. Ale chce to dostatek odvahy – ostatně jako každé jiné samostatné podnikání. Tahle moje práce mě hodně naučila o mužích, teď už jim rozumím mnohem více. A taky jsem se naučila mít ráda sama sebe, své tělo.

 

Kdo by chtěl poznat Martinu osobně a přijít k ní na relax, může jí kontaktovat!

Aldigo profil: Martina, 40 let, Praha , e-mail: intimni-doteky@seznam.cz

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top