Kluby a společnice

Rozhovor s Madam Theodorou: Nekompromisní a sadistická domina, která tě převychová!

Dnes jsme navštívili to pravé zmrdí peklo, které je pod kontrolou Madam Theodory, nekompromisní a sadistický dominy, která své profesionální služby provozuje v salonu v Praze

 

OTÁZKY:

1) Jak dlouho už provozujete tuto činnost?
V rámci profi služeb poskytuji BDSM, výchovné a převýchovné lekce již 6. rokem.

 

2) Jak vás to vůbec napadlo? Jaká cesta k této činnosti vedla?
Od puberty jsem si uvědomovala, že ve mně pulzuje více ten čert nežli anděl.

 

3) Můžete nám říci, co vše nabízíte – od mírnějších forem až po ten nejtěžší kalibr?
Poskytuji SOFT/HARD SM, od výslechů, feminizace, role, play, femdom, facesitingu, spánku, velmi oblíbeného psychohandjobu až po drsné brutální zacházení, hardcore – tvrdé výprasky do jelit, tortura penisu a jeho dilatace močové trubice či drsného CBT, pálení cigaretou či topení, brutal. kopání všude, to vše i v rámci public BDSM disgrace.

 

4) Asi vás to musí hodně bavit, najdou se chvíle, kdy už toho máte po krk?
To víte, že ano. Když mi volají honiči, psychopati, norníci od Andreje Anastasova, pisálci, doslova magoři, kteří ničí BDSM scénu v Praze i jinde. Na www.sex.cz jsem kvůli tomu jednoznačně zrušila inzerci, nejsem totiž vydíratelná. Já jsem vždy narovnaná v zádech.

 

5) Jací muži vás navštěvují?
Většinou management firem, ředitelé podniků, ale i nezkušení sub studenti vysokých škol. Rovněž vychovávám několik mileneckých či manželských submisivních párů. Tam, kde je i žena mě to baví nejvíc. Sama jsem taková více bisexuální, až lesbicky orientovaná.

 

6) Jste i v civilním životě dominantní?
Ano, co jste čekali !

 

7) Jak se u vás asi dominance vyvinula?
Jsem sadistka, od 16 let mě oslovovalo fyzické i psychické utrpení druhých při sex. hrátkách. Rok od roku se to stupňovalo, slzy, nářky a prosby na mě rozhodně nezabírají!

 

8) Týrala jste jako dítě svoje panenky?… 🙂
To zas ne.

 

9) Máte partnera? A můžete prozradit, zda je spíše submisivní?
Momentálně jsem singl a tudíž více časově nezávislá.

 

10) Jaký je váš běžný denní život?
Jsem REBELKA i v životě. Navštěvuji různé párty, fesťáky, BDSM srazy a komunity, které propojuji jak s profi BDSM službami, tak i s mým civilním zaměstnáním,ve kterém (jak jinak?) zastávám velící pravomoci a postavení.

 

11) Spíše si plánujete zákazníky – nebo jste natolik flexibilní, že jste téměř kdykoliv k dispozici?
V Klubu přátel BDSM (reportáž s dominou ze studia na youtube) jsem činná pouze a vždy v pondělí a úterý, zákazníky si neplánuji, hlásí se sami v čase, který jim v konkrétní den nejvíce vyhovuje. Ve studiu jsem tedy v tyto dny přítomna od 10 hodin do 20 hodin.

 

12) Jaké zákazníky máte nejraději?
Ty, kteří S/M či BDSM žijí jako já, t.j., u kterých je BDSM nedílnou součástí jejich života.

 

13) A které naopak ráda nemáte?
Tzv. „hodinkáře“, co hlídají každou minutu zaplaceného času, či rádoby submisivové, které namísto obsahu SM lekce zajímá, jak vypadá koupelna.

 

14) Co vám na nich vadí?
Zejména jejich slušně řečeno „jednoduchost“. Např. klient chce vidět, jaká mám ve studiu dilda, ukážu mu jich dvacetjedna, ale on chce to dvaadvacáté, které nemám. A pak četní a notoričtí škemrálci o sex. Styk s dominou, jejich typické „stačí jen lízání“. Tedy ti, co si dominu pletou se sexuální společnicí. Taková individua ale u mě tvrdě narazí!

 

15) Mohla byste poradit zákazníkovi, který se k vám chystá poprvé – jak se připravit, atd…?
Připravovat se nikterak nemusí (v případě zájmu o pánský anál či znásilnění však vyžaduji, aby klient byl vyprázdněn a event. výplach si udělal sám doma), ale měl by mít k domině patřičné uctivé chování, respekt a rozhodně by mi neměl tykat. Naopak se již od příchodu musí plně řídit mými pokyny.

 

16) Jistě se u vás ve studiu odehrávají různé příběhy, možná až bizarní, mohla byste poodhalit nějakou pikantnost?

Vždy člověka někdo více či méně překvapí, nicméně neodkryji zde bizarnost z lekce jako samotné, ale z jejího závěru, t.j. odchodu klienta ze studia. Každého se při odchodu ptám, zda má všechny své věci. Vloni v říjnu mrzlo a já ve studiu v podvečerních hodinách vychovávala 30tiletého suba kulturistu. Při jeho odchodu ze studia mi na můj dotaz odpověděl, že má všechno. Byl toho dne poslední klient. Až na dálnici mi v autě tři hodiny po jeho odchodu zazvonil mobil a v něm mi kulturista neurvale sděloval a naříkal, že si ve studiu zapomněl bundu s klíči a že se nedostane do bytu a rozkazoval mi, že se musím ihned vrátit. Rozkazovat madam! To uhodl! Znovu jsem se ho zeptala, zda mi ve studiu odpověděl, že má vše. Znovu řekl, že ano. Celou noc tedy strávil bez bundy v mrznoucích pražských ulicích a pro klíče s bundou měl dovoleno přijít si až druhý den dopoledne. Jsem zásadová a ráda trestám… i za nepozornost.

 

17) Chtěl po vás někdo něco, co jste třeba odmítla?
Kaviár. Tuhle zvrácenost klientovi neudělám ani za milion.

 

18) Stává se vám často, že lidi chtějí něco, co dělat nechcete?
Jak jsem vyprávěla již na počátku, často po mě požadují sex a nabízejí horentní sumy. Já jsem ale výhradně domina!!! Mám ale ve studiu dostatečný počet různorodých silikonových vagín.

 

19) Na fotografiích je vyfocena i žena – chodí k vám opravdu i ženy?
ANO. Chodí slečny i ženy, většinou masochistky.

 

20) Stává se často, že si muži ve vyšším postavení, ve vedení firem, chodí kompenzovat svůj stres právě k vám?
ANO.

 

21) Máte nějakou specialitu, kterou se můžete pochlubit jen vy? Něco, co jiné dominy nedělají, nemají?
PSYCHOHANDJOB na profi stroji fucking machine VAGÍNA. Doslova hodinové opakované navozování a oddalování orgasmu, po hodině velmi, opravdu velmi silná ejakulace klienta, následuje nasazení postorgastické masážní hlavice a jízda pokračuje (POT). Po pissu nejoblíbenější praktika v našem SM studiu Klubu přátel BDSM.

 

22) Je něco, co byste na své činnosti ráda změnila?
Snažím se ve studiu vždy odvést poctivou kvalitní SM lekci pro začátečníky i opravdové znalce S/M, škarohlídům můžete nabízet a provádět cokoli a vždy to u nich bude špatně. Už jsem se naučila tohle ignorovat.

 

23) Zajímáte se o nové technologie? Myšleno hlavně komunikační…
Určitě ano, proto inzeruji u Aldigo.com.

 

24) Můžete říci, zda počet mužů, kteří tyto služby vyhledávají, spíše stoupá nebo klesá?
Stoupá.

 

25) Čím si to vysvětlujete?
Klasický sex „dovnitř a ven“ se stal pro mnohé již monotónní, stereotypní záležitostí. Podívejte se např. na velký rozmach a oblíbenost swingers klubů. BDSM se stává taktéž tím něčím jiným, více pestřejším.

 

24) Myslíte si, že vaše činnosti a služby, které provozujete, mají velkou budoucnost?

Rozhodně ano. Češi jsou ale v tomto o hodně pozadu než je tomu ve světě a hodně řeší i finanční stránku BDSM služeb. U nás pořád v lidech panuje ta oblíbenost slev. Nejlépe zdarma. Pravý vyznavač BDSM si rád za lekci zaplatí. Budoucnost má SM public disgrace, BDSM tábory, S/M seance, femdom párty atd…Prostě cesta ze studia ven, do chlívků, sklepení, hladomoren, takové  ostrovy plné věznění, prznění, bolesti, poslušnosti, převýchovy před četným publikem.

Vaše rebelka THEODORA SM. To pravé „zmrdí peklo“!!!

Madam Theodoru objednávejte na:
https://www.aldigo.com/catalogue/129/theodora-rebelka-sm-25-let-praha

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top