Kluby a společnice

Rozhovor s AsianGirls.cz: První asijský chrám v ČR, kde vám udělají erotickou masáž pravé Filipínky

 

Dnes jsme si pro Vás připravili rozhovor s majitelem luxusního masážního klubu www.asiangirls.cz, který najdete na Praze 7.  Připravte se na výtečný servis, absolutní diskrétnost a exotický šarm. To prostě chcete zažít!

 

1) Jak dlouho už provozujete váš masážní salon a byl vždy na stejném místě? Resp. jaký průběh mělo vaše podnikání?
Náš masáží salon je prakticky úplně nový. Vždy se mi líbila, a svým úslužným chováním mi imponovala děvčata z Asie. To bylo hlavním spouštěčem myšlenky na tento projekt. K tomu mám velmi dobrého rodinného přítele, který si vzal za ženu velmi atraktivní Filipínku. No a pak už nebylo již co vymýšlet a začal jsem na projektu intenzivně pracovat. To jsem netušil, jaké nástrahy a výmysly si na nás státní úředníci připravili. Když ale věříte své myšlence, nic Vás nezastaví. Trvalo to tři čtvrtě roku, ale naše úsilí bylo korunováno příletem pěti půvabných masérek do Prahy.

 

2) Jaká děvčata u vás pracují? Obměňují se? Nebo jsou to „stálice“?  
Naše masérky mají podepsanou smlouvu na dva roky, tedy s výměnou v nejbližší době nepočítáme. Hlavním důvodem je, že si klient na svou masérku zvykne, ona na něho, ví přesně, co její klient má rád. Podle mne časté obměny personálu by nepůsobily stabilně a důvěryhodně. Pokud dojde k nějaké změně, tak pevně věřím jen z důvodů rozšíření týmu.

 

3) Jak vaše masérky žijí svůj běžný život?
Skromnost a pracovitost Asiatek potěší každého podnikatele. Začnu nejprve od práce. Děvčata si sama zvolí směny tak, aby po celou pracovní dobu byly k dispozici 2 masérky na denní službu od 10:00 do 20:00, pak nastupuje směna na noc od 20:00 do 5:00, případně jsme schopni vyhovět individuálním požadavkům. Po práci se děvčata vracejí do bytu, kde odpočívají nebo poznávají Prahu. Pro mne mají také obrovskou výhodu v tom, že prakticky nepijí alkohol a nekouří, to by nepůsobilo dobře na pohodu klienta, zvláště pak, pokud se jedná o erotickou masáž. Já jsem nekuřák a toto velmi oceňuji.

 

4) Je nějaký věkový strop vašich masérek?
Naše masérky jsou všechny do 25 let. V tomto věku mají již dost masérských zkušeností a jsou stále velmi atraktivní.

 

5) Kde se masérky školí?
Naše dívky mají zkušenosti již z Filipín, kde získaly potřebné zkušenosti, certifikáty, které jsou akceptované českou republikou. Každopádně postupem času počítáme s pravidelným osobním a odborným rozvojem.

 

6) Kolik zákazníků má průměrně masérka za den?
Zatím jsme na startovní čáře, ale po prvním měsíci to vychází na 3 – 4 klienty za den. Odpočinek je velmi důležitý, aby masérka načerpala další energii, kterou masáží předává svému klientovi.

 

7) A jak zajišťujete hygienu? Přece jen jde o dotýkání se na sliznicích.
Před každou masáží se klient i masérka osprchuje, k dispozici máme i jednorázové kartáčky na zuby, ústní vody a desinfekce. Naše studio dodržuje přísné hygienické normy stanovené pro studia, naprostou samozřejmostí je výměna veškerého prádla po každé masáži a desinfekce lůžka, které je pod prostěradlem potažené zdravotnickou koženkou. Mnoho potřeb máme, jak jsem zmínil, jednorázových. Pokud si zákazník objedná masáž prostaty, používáme latexové rukavice a vazelínu. Po masáži se sprchování zopakuje za přítomnosti masérky, která pomáhá omýt klientovi záda. Samozřejmě, pokud si to přeje.  

 

8) Kolik k vám přijde žen – zákaznic, v porovnání s muži?
Zatím u nás nebyla jediná žena, ale věříme, že se to časem změní. Je to dáno hlavně orientací na tantricko-erotické masáže s happy endem.  

 

9) Jak se dozvím adresu – číslo domu – není uvedeno na webu.
Toto je záměr, chceme tak klienta motivovat k tomu, aby nám napsal přes on-line rezervaci, mail, chat nebo zavolal. Dbáme na vysokou úroveň podniku a služeb a nechceme, aby se nám zákazníci nečekaně zjevovali před dveřmi. Pokud máme zajistit soukromí a pohodu, je třeba si masáž objednat na daný čas a vše bude připraveno tak, jak má být.

 

10) Na webu uvádíte, že jde pouze a výhradně o masáže, ale potom je uvedeno v ceníku, že se můžu domluvit s masérkou na splnění mých ostatních představ. Jak tomu mám rozumět? Je tedy možnost, že se s ní domluvím na pohlavním styku? Souloži (s kondomem)? Tato dvě tvrzení si poněkud protiřečí.
Ano, na toto se nás ptají zákazníci dost často. Jak uvádíme na stránkách, a to ještě zdůrazňuji, pohlavní ani orální styk nenabízíme. Specializujeme se na tantricko- erotické masáže s uvolněním stresu a tlaku. Lidská touha a představivost je nesmírně široká a pestrá. Použiji nyní text z úvodu našeho webu, kde se celou myšlenku snažíme naprosto jasně vysvětlit: Naše masérky splní přesně to, co si představujete Vy. Předehrou každé naší masáže bude proto naplánování jejího průběhu. Očekávejte orientální vstřícnost, osobní přístup ztělesněné ženskosti a plné respektování Vašich přání. Opravdu chceme být jiní, nač nabízet neznámé a nevyžadované masáže, abychom ohromili? A koho vlastně? Snažíme se zahrnout do masáže touhy a představy klienta. Když mu dáme to, o čem sní a ještě za rozumnou cenu, přijde znovu. Za každým klientem vidíme originální osobnost, jednotlivce, život není Excel. Cena za masáž 1.800 Kč odpovídá všeobecně běžnému standardu, navíc můžeme splnit klientovi i jeho speciální přání, pokud jsou společensky a zdravotně akceptovatelné.

 

11) V Praze je mnoho masážních salónů, i s Asiatkami, v čem si váš salón připadá unikátní?
V Praze je opravdu velká konkurence, ale všechny nabízejí Thajské klasické masáže, my jdeme cestou asijských tantrických erotických masáží.

 

12) Jak je zajištěna bezpečnost vašich masérek? Kdo se o to stará? V případě agresivního návštěvníka – např.?

Zatím jsme se s agresivitou nesetkali, protože k nám chodí klienti po telefonické domluvě, to je první filtr problémů, dále si klienta vyzvedne vždy recepční u dveří domu, kdy si případného nestandardního chování ještě může všimnout a v posledním případě tu máme policii. Naše masážní studio je legální, registrované, ohlášené, tedy se nemáme čeho bát.  

 

13) Jaký typ zákazníků nepřijmete k masáži?
Jednoznačně opilé, agresivní nebo pod vlivem omamných látek.

 

14) Co byste poradili muži, který se chystá na takovou masáž poprvé?
Mnoho mužů má obavy co a jak bude probíhat, někdy i s jeho nahotou. Naše děvčata jsou profesionálky, mají i psychologické minimum a velmi rychle dovedou klienta naladit na vysněnou pohodu a masáž.

 

15) Co byste doporučili člověku před masáží prostaty? Je třeba se nějak vnitřně vyčistit?
Samozřejmostí před takovou praktikou je návštěva toalety. Rozhodně nedoporučujeme klystýr či jiné očistné praktiky, protože se v tlustém střevě krátkodobě naruší střevní mikroflóra a potom klient masáž nevnímá jako příjemnou. Samotná masáž je velmi jemná, zvláště na začátku a její intenzita se může měnit podle přání či vzrušení klienta.

 

16) Můžete uvést nějakou zvláštnost, která se udála ve vašem podniku a je publikovatelná? Nějaká historka, příhoda?
Zvláštní ani tak ne, ale jak je dnešní svět uspěchaný a nervózní, máme mnoho klientů, kteří volí masáž postavenou především na hlazení a něžnostech. Toto evidentně v této době mužům chybí. Velmi často jsou naopak také oblíbené masáže s light bdsm praktikami, to propojuje samotnou masáž s předem dohodnutým „potrestáním“. Z těla se tak uvolňují endorfiny i adrenalin, co pozitivně ovlivňuje psychiku a tělo se výpraskem prokrví a mnohem lépe tak vnímá a prožívá masáž.

 


Děkujeme za rozhovor  a fandíme Vašemu konceptu.
Masérky oslovte přes Aldigo:  

https://www.aldigo.com/catalogue/233/paris-22-let-praha
https://www.aldigo.com/catalogue/232/denice-24-let-praha
https://www.aldigo.com/catalogue/234/ella-20-let-praha
https://www.aldigo.com/catalogue/235/sophia-22-let-praha
https://www.aldigo.com/catalogue/223/amia- 25-let-praha

 


Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top