Láska a vztahy

Proč muži podvádí? Cizí „KUNDA“ prostě líp voní!

A máme tu zase jedno lechtivé téma, které asi nebude příliš „vonět“ partnerkám chronických záletníků! Ale to, že muži chodí na zálety – je stará vesta!

Proč to muži dělají a proč to ženy nemají šanci moc ovlivnit?

Muž je, jak známo rozsévač. Testosteron mu diktuje nebýt monogamní. Když je vhodná situace – tak jí obvykle muž využije. Prostě je samec a byl přírodou stvořen k oplodnění mnoha samic.

NEUDĚLÁME S TÍM VŮBEC NIC!

Když bude chlap chtít – vždycky si nějakou cizí „pipku“ potají oblízne! Však seznamky jsou plné zadaných mužů, kteří hledají „nezávazný milenecký vztah“. Muže stále bude lákat vůně „cizí prciny“, protože tu doma už znají, je okoukaná, často unavená a stále častěji se jí nechce… A zakázané ovoce přece nejlíp chutná! Protože právě to zakázané – má ten úžasný nádech tajemna, krásy a vůně!

Zeptali jsme se mužů, co je na tom láká nejvíc?

Nejčastější odpovědí bylo toto: „Protože je prostě jiná, než ta, co mám doma!“

Ano, je to o dobrodružství, neokoukanosti, novém zážitku, možná jiném tvaru, jiném přístupu, jiné energii!

Taky padla věta: „Cizí mi prostě voní líp!“

„Mám svojí ženu moc rád a nikdy bych jí nechtěl ublížit, jenže ona nedokáže pochopit rozdíl mezi živočišným čistým pudem a city – to opravdu nemá nic společného. Já si trochu užiju jinde, jsem spokojen a doma to nevykládám!“

„Ta moje mi nedovolí, abych si s tou její hrál, tak chodím za kamarádkou, kterou to naopak zase moc baví.“

„Když olízneš cizí voňavou kundičku – je to nad všechny krásy světa!“

„Vždycky jsem zvědavý, jakou jí bude mít ta cizí ženská, těším se na ní jak malej Jarda na Vánoce!“

„Já jsem si založil sbírku fotek. Inspiroval mě k tomu Bolek Polívka ve filmu Muži v naději. Fotím si je sám a mám je taky popsané, jaká byla, co jsem s ní dělal, kdy to bylo… Mám celé album – ale jen na počítači pod heslem.“

A ta ženská energie v tom hraje hlavní roli! Ta domácí pomalu vyhasíná vlivem času a okolností, kdežto nové erotické setkání je jí přímo nabité! Erotická energie srší na všechny strany! To muži milují. Ale jak tohle vysvětlit jejich stálým partnerkám? Jde to velmi těžko! Málokdo má tak prozíravou ženu, která by snad muži zaplatila k narozeninám třeba tantrickou masáž! Nebo s ním dokonce šla do swingers klubu!

O tom, co by zadaní muži od svých partnerek uvítali napíšeme příště!

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top