Kluby a společnice

Proč je lepší placená společnice než dlouhodobá milenka?

Co si budeme nalhávat? Který muž (již zralejší, aby to mohl posoudit) toužil mít v životě jen jedinou ženu? Možná se nějaké výjimky najdou, ale…

Lidská rasa prostě není monogamní, ačkoliv se mnoho lidí a institucí snaží tuto nepravdu instalovat do našeho vědomí. Sex je prostě pudová záležitost a má základní „vlastnost“ – neřídit se žádnými vymyšlenými pravidly.

Sex, potažmo rozmnožování, patří k základním lidským instinktům. S tím prostě nic nenaděláme. Hlavním „vedoucím“ je v tomto případě hormon testosteron, který prostě nejde na povel vypnout. Muži mají asi 7x více testosteronu než ženy a díky němu také dokážou mít anonymní sex bez vztahu a skvělý orgasmus. Tím se nestávají žádnými lumpy, ani kvůli nějaké takové kratochvíli nepřestávají milovat svou stálou partnerku.

Čím vyšší hladinu testosteronu v krvi muž má, tím častěji a více ho bude doslova přepadat chuť na sex, bude výrazněji vnímat podněty (v létě polonahé ženy, obrázky z reklam, apod.). A taky bude vyhledávat kontakty se ženami. Často mu jedna nebude stačit. Vysoká hladina testosteronu má své výhody a nevýhody.

Testosteronoví muži vnímají velice často nedostatek sexu, uvolnění ve svém životě. Potřebují se uvolnit, „upustit páru“, ale již „TO“ dále neřešit. Jenže v tom je háček! Jeho stálá partnerka od něj očekává mnohem více pozornosti, času a energie, než je jen nějaké uvolnění na pár minut! A má na to svaté právo. A v tom je problém, protože frekvence a ochota obou partnerů se často neshoduje.

A co s tím?

Muž začne lovit nějakou „sekundární“ partnerku, se kterou by si častěji ulevoval. Jenže muži často zapomínají na jednu zásadní věc – sekundární partnerka je také žena –  s úplně stejnými nároky, jako ta primární. Chce tedy jeho pozornost, čas a energii – ne jen krátké sexuální spojení. Tudíž se tato varianta stává jakousi pastí pro muže, který si někdy naivně myslí, že MILENKOU TO VYŘEŠÍ.

NEVYŘEŠÍ – ALE ZKOMPLIKUJE! Každá žena, které něco naslibuje (aby se jí dostal do kalhotek) – bude chtít tyto sliby splnit. Každá žena touží po lásce. Potom i po hnízdečku. A takové nesplněné sliby se mohou stát „pěknou“ noční můrou každého muže, protože ženy jsou často velmi neúprosné v jejich vymáhání.

Je zbytečné popisovat zde, jakých hrůz se muž může dočkat, zaplete-li se s více než jednou ženou. Jsou toho plné knihovny, divadla a filmotéky.

Žena, která má výrazně méně testosteronu (ale má zase více jiných hormonů) – nikdy nebude primárně toužit po anonymním jednorázovém (nebo i opakovaném) sexuálním spojení jako muž. Žena je prostě jiná – touží po perspektivě vztahu.

Ovšem až na jednu výjimku! A tou je PLACENÁ SLUŽBA.

Protože existuje mužská touha hnaná testosteronem – EXISTUJÍ I PLACENÉ SLUŽBY. Nikdy tomu nebylo naopak. Tam, kde je poptávka – najde se i nabídka. Ačkoliv ženy vždy budou toužit po perspektivě vztahu, některé dokážou tuto touhu potlačit, pokud je jim dostatečně KOMPENZOVÁNA. Tou kompenzací jsou většinou nějaké dary materiálního charakteru nebo rovnou peníze. Je to daň za to, že tato žena nebude po muži chtít žádné další zabezpečení, žádný citový vztah, ani jeho čas a energii nad rámec dohodnuté služby. A tuto kompenzaci si musí každá ohodnotit sama.

Je to tak správně, protože obě strany by z toho měly vyjít spokojené.

Problém je v tom, že někteří muži mají mylný pocit, že ženy to mají stejné jako oni sami. Nechápou, že ženy a muži prostě nejsou stejní, nemají stejné potřeby. Takové pomýlené muže je snadné poznat a nalézt na mnoha seznamkách, kde hledají „SEX ZÁSADNĚ BEZ FINANČNÍ ODMĚNY“. Tací mají dojem, že je pod jejich úroveň, aby za sex platili, protože si myslí, že na něj mají nějaký automatický nárok. Bohužel to je ta jejich velká mýlka. Ale tím svým čekáním, až jim nějaká nymfomanka bez nároků na cokoliv spadne do klína, dávají prostor rozumným, inteligentním mužům, kteří tuto problematiku již pochopili.

ROZUMNÝ, INTELIGENTNÍ muž nečeká na jakousi „chiméru“, ale koná. A ví, že když něco chce, není to nikdy jen tak zadarmo. Buď investuje svou energii, čas, city – anebo třeba peníze. (Všechno je INVESTICE).

TEN, KDO NECHCE INVESTOVAT NIC – STÁLE JEŠTĚ ČEKÁ NA NĚJAKÉ SEZNAMCE NA TU SVOU CHIMÉRU.

Nehledej problematickou milenku, najdi si skvělou společnici nebo společnice, se kterými ti bude dobře i po mentální stránce, investuj do svého potěšení, abys ušetřil čas na své podnikání, práci, koníčky a i rodinu.

Protože ČAS má vysokou hodnotu.

Pokračování článkem:  I erotická společnice může být vzdělaná, empatická, milá, inteligentní...

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top