Události

Praha se o volbách zbarví do černa. Na 5. festival kůže a laku dorazí celá republika.

Akce se koná v Praze 19-22/10/2017

Zatímco se budou voliči v Praze tlačit u volebních uren, milovníci kůže, laku a latexu z celé republiky budou nasedat do dopravních prostředků, aby dorazili na již pátý PRAGUE FETISH WEEKEND, s podtitulem: Čtyřdenní BDSM & fetish festival, kde můžete být tím, čím chcete být. Konat by se měl ve dnech 19. až 22. října 2017 na několika místech. Pro ty z vás, kteří odvolíte a chtěli byste zažít další jedinečné zážitky z tohoto rušného víkendu, přinášíme podrobný program.

ENTREÉ – 19/10, 19:00, Cross Club

Festival začíná čtvrtečním přednáškovým večerem Entreé [antré]. Při výběru témat se myslí hlavně na ty, kteří vzrušující svět BDSM & fetishe teprve objevují.

  • BDSM Zajíci | Tabron (CZ)
  • Nehody v BDSM | Bugshop (CZ)
  • Moderní shibari | Edna (CZ)
  • Spanking pro začátečníky i pokročilé | Bugshop (CZ)
  • Elektrokoutek | Grimm & Raftíček(CZ)
  • Přednášky budou vedeny v českém jazyce

FETISH MARKET – 20/10, 17:00, Klub Kotelna

To nejlepší od českých výrobců i zahraničních prodejců BDSM pomůcek a fetish & latex módy na jednom místě. Bondage a fashion show vás pořádně rozehřejí.

FETISH NIGHT – 21/10, 21:00, P.M. Club

Fetish Night je vrcholem festivalu. Lechtivé i kruté show, módní přehlídky v latexu i kůži, bondage i play chamber pro vaše hrátky. Na Fetish Night je povinný dresscode.

AFTERPARTY – 22/10, 18:00, Cross Club

Afterparty uzavírá celý Fetish Weekend. Pomůže vstřebat zážitky z nabitého víkendu a díky hudbě a tanečním vystoupením zůstat ještě chvíli na festivalové vlně.

– Vstup na všechny akce v rámci festivalu je povolen pouze osobám starším 18 let. Bez vyjímek.
– Dresscode je vyžadován pouze na sobotní Fetish Night 21.10.2017. Doporučuje se však i na ostatní akce Fetish Weekendu.
– Na celém festivalu platí přísný zákaz focení s výjimkou akreditovaných fotografů a prostor k tomu určených.
– Na akcích v rámci festivalu je povoleno kouření pouze v místech k tomu určených. Tato místa jsou od probíhající akce vždy oddělena.

VSTUPENKY: 
– Vstupenky na Entreé, Fetish market a Afterparty budou k dispozici na vstupech na jednotlivé akce do naplnění kapacity. Entreé 100,- CZK, Fetish Market 200,- CZK, Afterparty 100,- CZK
– Vstupenky na Fetish Night již nejsou k dispozici.

Detailní informace o místech konání získáte na stránkách festivalu.

Partnery festivalu jsou:  Bugshop, Hell a MH Seshop

Fotografie: z přehlídky lackových fetish modelů značky Nona G. Lack a dalších tvůrců na Fetish Night Prague v minulém roce, autoři snímků: Agience,  Masty, Kacíř

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top