Krása

Použité spodní prádlo coby fetiš nabízí eshop KALHOTKOMAT Mirka Řehoře

Použité spodní prádlo coby fetiš nabízí eshop KALHOTKOMAT Mirka Řehoře

A máme tu další start-up, tedy ojedinělý projekt na trhu online shopů. Jde o Kalhotkomat, který nabízí největší výběr použitého spodního prádla. Kalhotky, punčochy, podvazky, lodičky a další neméně přitažlivé kousky jsou v něm nabízeny krásnými ženami, většina mužů si tak konečně může uskutečnit svůj fetišistický sen. Jde o nákup anonymní, anonymní však není jeho provozovatel MIREK ŘEHOŘ, kterého jsem požádal, aby nám popsal nákup a nabízení shora uvedených produktů.

– Facebook je vyloženě okupován skupinami, které se na zprostředkovávání fetišistických produktů zaměřují. Nicméně jde převážně o jakousi burzu, výměnu, vzácně i o prodej… Vaše společnost tuto službu povýšila tím, že ji legalizovala, tedy zaevidovala na patřičných úřadech, vyrobila dyzajnově a logisticky zajímavý web a založila bankovní účet. Jak byste zhodnotil dva uplynulé roky jejího fungování?
– Jsme stále ještě na začátku. Učíme se od uživatelů, poznáváme jejich potřeby. Prozatím jsme se ani nesnažili o nějakou velkou reklamu nebo ohlasy v médiích. Myslím, že růst nás ještě teprve čeká.

Pravost prodávajících

– Jak si můžu být jistý pravou identitou prodávající ženy? Co když jsou ty profily falešné?
– Můžete být v klidu. Profily prodávajících jsou na sto procent pravé, k čemuž používáme vlastní ověřovací systém. To je právě jedna z přidaných hodnot našeho portálu. Když kupujete na inzertním webu, jistotu nemáte nikdy.

– Chápu. Tak tedy otevírám list s nabídkami. Vidím, že stránka vypadá jako klasický eshop, kde v levém sloupci můžu filtrovat produkty a zároveň je řadit dle ceny. Když rozkliknu některou z nabídek, zahlédnu vedle popisu zboží možnost volby doplňkové služby. Co se tím myslí?
– Znamená to, že si produkt můžete přizpůsobit dle vašeho přání. Prodávající si nakonfiguruje cenu, za kterou danou službu nabízí, a zákazník si pak může snadno vybrat. Například si navolíte, zda kalhotky mají být pomočené, se zbytky orgasmu nebo třeba dárkově zabalené. Také můžete požádat o sadu fotek nebo videí, na nichž je k vidění majitelka s nabízeným produktem…

Detail "Doporučené" nabídky

Detail „Doporučené“ nabídky

Vybírám růžovou podprdu

– Dobře, vybral jsem si růžovou podprdu, co se stane teď?
– Kromě doplňkové služby ještě můžete zvolit, jak dlouho ji má slečna nosit. Pak se již přes tlačítko Zakoupit dostanete k formuláři, kde uvedete jméno, příjmení, telefon a způsob dodání. Poté vám přijde na e-mail potvrzení objednávky s číslem účtu, kam provedete platbu. Na dobírku zboží bohužel neposíláme, to abychom se vyhnuli problémům s nevyzvednutými zásilkami. To by velmi poškozovalo prodávající – zaplatily by za poštovné i prádlo a zákazník by balíček nevyzvedl. Kdyby zboží na vaši adresu nedošlo, vrátíme vám peníze zpět. V případě že zboží převezmete, jsou peníze přeposlány prodávající.

–  A co když se mi prodávající zalíbí natolik, že bych s ní chtěl chatovat, poslat jí mail nebo sms, případně se s ní setkat osobně. Šlo by to?
– Bohužel, zatím ne. Bližší detaily na prodávající osobu nesdělujeme, a sice  z důvodů osobní ochrany. Budete-li mít k ní však nějaké připomínky, anebo chtít věnovat nějaký obdivný vzkaz, můžete ho připsat do objednávky, kde je na to zavedená kolonka. Napsat můžete i na náš mail info@kalhotkomat.cz, který rádi předáme.

 

Odesílá se anonymně

– Dobře ošetřeno! Ale když mi bude balíček předávat doručovatelka, tak to bude vědět celá ulice, bude-li na něm uvedena zpáteční adresa na Kalhotkomat…
– To se vůbec nemusíte bát. Zásilka bude označena adresou naší firmy PureNet, s.r.o.  Zboží si také můžete osobně vyzvednout v některé ze Zásilkoven…

– To jste mě uklidnil. A co když to vezmeme z druhé strany. Mám kamarádku, a jak ji důvěrně znám, ta by se jistě ráda o nošené spodní prádlo podělila. Jak ta se může do systému zaregistrovat?
– Stačí zadat v registračním formuláři jméno a příjmení, číslo bankovního účtu, což potřebujeme pro daňové účely, potažmo k vyplácení peněz z objednávek, a konečně bude třeba uvést i telefonní číslo, kvůli oznámení o nové objednávce. A opět, žádný z těchto údajů kupujícímu, ani nikomu dalšímu nesdělíme. V profilu se bude vaše známá ukazovat pod jím zvoleným nickem.

Detail nabídky

Detail nabídky

Vkládání zboží je zdarma

– A na co ji takové vložení třeba použitých silonek přijde?
– Na nic – je to úplně zdarma. Chceme mít co největší nabídku, a tak si bereme provizi jen z uskutečněné objednávky, a to devatenáct procent. Nemusí se ani bát, že ji budeme nutit do nějakého členství, jak je tomu ve světě. Nemáme ani žádné další skryté poplatky…

– To zní dobře. Kolik toho může najednou nabídnout?
– Limit určen není. Naopak, čím více produktů nabídne, tím větší má šanci, že prodá. Narozdíl od inzertního webu, kde slečna vystaví jen jeden inzerát, by u nás naopak slečna měla na každý kus svého oblečení zadat jednu nabídku.

Na vše dohlíží Mirek Řehoř

Na vše dohlíží Mirek Řehoř

Rezervováno, prodáno, smazáno…

– Vidím ale, že se holka bude muset soustředit. Jak si má u svého profilu vysvětlit hlášky typu Rezervováno, Prodáno, Smazáno…?
– Jde o stav nabídky. Objeví-li se jí u produktu například informace Rezervováno, znamená to, že zákazník si nabídku objednal, ale ještě nám nepřišla platba na účet. Je-li uhrazena, měníme stav na Prodáno. Samozřejmě, nedorazí-li platba do několika dnů, měníme stav nabídky opět na Dostupná.

– A co tahle hláška: “Předpokládané datum odeslání zásilky”?
– Vaše známá na začátku zpracovávání objednávky uvede datum, kdy zásilku odešle. My pak kupujícímu pošleme notifikaci s tímto datem, aby věděl, co se bude dít. Podobně jako v eshopu. Tohle datum pak slečna musí dodržet, jinak jí  hrozí negativní hodnocení ze strany zákazníka.

Hodnocení včasného dodání a kvality nabízeného pruduktu

– Cože? Hodnocení… Čeho?
– Nákupu. Myslíme tím včasné dodání, kvalitu požadovaného produktu… Ve chvíli, kdy kupující vyzvedne zásilku, požádáme ho e-mailem o hodnocení prodávající – tedy vaší známé (na základě dané objednávky). Zákazník má možnost volby mezi jednou až pěti hvězdičkami včetně připojení komentáře. Toto hodnocení pak zobrazíme na profilu slečny na webu – opět podobně jako u klasického eshopu.

– Aha, rozumím. A kdy jí dojde provize?
– Po převzetí zakázky klientem. Vyplácíme jedenkrát týdně, platbou na účet. V rámci maximální anonymity opět k platbě neuvádíme nic o Kalhotkomatu.

Co na počin eshopu říká rodina?

– Na závěr, prosím, prozraďte, co na to říká rodina, přátelé,  že spravujete takový obchod?
– Je to samozřejmě kontroverzní téma. Ale rodina i přátelé mě znají a nemají s tím vůbec problém. Naopak, je to poměrně zajímavý benchmark lidí – kdo to odsoudí, je většinou zvláštní sám. 🙂

– Děkuji za rozhovor a přeji dobré obchody i v následujícím roce.

Na vše dohlíží Mirek Řehoř

Na vše dohlíží Mirek Řehoř

Zbývá dodat několik čísel:
– dámy nabízejí své nejlevnější produkty od 130 korun, jde většinou o nošené ponožky
– ty nejdražší produkty vás mohou přijít na 1500 korun, jde zejména o použité lodičky
– nejprodávanějším produktem jsou kalhotky
– nejkurióznější zboží představují upotřebené tampony a lízátka

Tip na rajcovní erotické prádlo

Portrétní fotografie Mirka Řehoře: Misha Photography

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top