Události

13 tisíc nadrženců si to mezi sebou rozdá v Letňanech!

koná se: 17. a 18. 11. v Praze Letňanech

13 TISÍC NADRŽENCŮ SI TO MEZI SEBOU ROZDÁ V LETŇANECH!

„Třináct tisíc nadrženců si to mezi sebou rozdá v Letňanech! No, to je HNUS!“ zareagovali chlapi v mé oblíbené hospodě, když jsem se jim svěřil, kam zavítám pro reportáž v listopadu. Stačilo ale nalít do sebe po pěti pivech, přidat k tomu panáka zelené a záhy otočili. Že prý se připojí také. Ne sice coby „nadrženci“, ale jako návštěvníci erotického veletrhu EROFEST 2017, který se bude konat v areálu PVA EXPO Praha Letňany, a sice ve dnech 17. a 18. listopadu od 10 hodin.

V ČEM MÁ BÝT LETOŠNÍ VELETRH JINÝ?

Letos poprvé bude nejen o erotice, ale také o módních trendech a novinkách v oblasti erotických pomůcek. Veletrh je cílený na jednotlivce, mladé i starší páry. Zatímco muži ocení zejména přehlídku krásek v soutěži Miss Erotika, nebo autogramiádu hereček, ženy se mohou těšit na sexy spodní prádlo, krásné a namakané gentlemany, nebo oázu tantry. K vidění budou také vířivky, výživové doplňky a afrodiziaka.

HLAVNÍ HVĚZDA EROFESTU 2017

Hlavní hvězdou EROFESTU 2017 bude světově proslulá herečka Tarra White, která na veletrhu vystoupí se svojí jedinečnou show. Z doprovodného programu, který návštěvníky pobaví, jsou připraveny také módní přehlídky, striptýzy a další erotická vystoupení.

MISS EROTIKA 2017

Celým veletrhem se budou prolínat soutěžní klání Miss Erotika, kterého se zúčastní tanečnice, herečky a extravagantní dívky. Soutěžící mohou vyhrát nejen titul Miss Erotika, ale také získat ocenění za nejhezčí zadeček. Do hlasování o nejhezčí dívky se zapojí také fanoušci veletrhu.

SEXY PALAČINKY, PRALINKY A BURGERY

Že není veletrh koncipovaný pouze pro muže, potvrzuje i program vytvořený přímo pro ženy. Záleží přitom jen na návštěvnicích, zda dají přednost prohlídce erotické módy, nebo pánskému striptýzu, či si zajdou na přednášku o tom, jak být přitažlivější, nebo ochutnají erotické palačinky, čokoládové penisy a sexy pralinky. Ženy si mohou nechat odlít své přirození jako mýdlo, což nepochybně potěší jejich partnera. Otevřeny pochopitelně budou i stylové bary a další občerstvení, kde třešničkou na dortu budou penis burgery. Muži naopak mohou vedle krásných těl obdivovat i rychlá a luxusní auta či motorky. Na akci nebude chybět ani sado-maso koutek, kde návštěvníci mohou vidět to, co například sami doma nezažívají.

TESTOVÁNÍ NA POHLAVNÍ NEMOCI

K sexu patří i bezpečnost a ochrana, také na to pořadatelé v programu mysleli. Lidé se proto mohou nechat otestovat na pohlavní nemoci. Uskuteční se rovněž workshop Safer Sex! A protože trendem je i zkrášlování, budou k dispozici rovněž odborníci na moderní plastickou chirurgii. Přednášet bude i oblíbený sexuolog doktor Radim Uzel.

ZÁVĚR S TOMBOLOU

Na závěr každého dne proběhne slosování tomboly, která proběhne na afterparty konající se až do ranních hodin.

POZOR!
ROVNĚŽ ALDIGO BUDE MÍT SVOU PREZENTACI

Nebudou chybět moderní aplikace a technologie, které pronikají také do sexuálního byznysu. Jednou z nich je prezentace nové aplikace zvané ALDIGO, která vám umožní nakontaktovat se ihned s případnou společnicí. V předváděcím stánku jsou očekáváni zejména zájemci o registraci – tedy společnice a kluby, jakož i jejich zákazníci…

 

Festivalové fotografie z předchozích let: ze stránek festivalu

 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Předprodej naleznete na stránkách www.ErotickyVeletrh.cz nebo Sexíček shop v Praze, který je hlavním partnerem akce. Vstupné v předprodeji je 200,- Kč a na místě pak 300,- Kč.

Více informací
e-mail: info@erotickyveletrh.cz
mobil: +420 723 356 708

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top