Zdraví

Nejen o aplikaci ALDIGO se sexuologem RADIMEM UZLEM

Nejen o aplikaci ALDIGO se sexuologem Radimem Uzlem

Možná je vám známo, že Grindr je název mobilní aplikace, která slouží k seznamování. Její výhodou je, že využívá polohy pomocí GPS, čímž tedy umožňuje vyhledat nejbližší uživatele v okolí. Za zmínku stojí uvést, že do provozu byla uvedena v roce 2009 a již o pět let později byla dostupná ve 192 zemích světa.

Nově zaváděná česká aplikace ALDIGO jdoucí v podobných šlépějích je cílena na muže, který se potřebuje co nejdříve nakontaktovat na profi společnici. To se samozřejmě děje rovněž za pomoci GPS, takže k oboustrannému setkání může dojít už do patnácti minut!!!

Co si o takové službě myslí uznávaný sexuolog Radim Uzel? A nejen o ní… Zeptali jsme se ho.

 

– Vývojáři aplikace se domnívají, že je dobře, je-li „erotická služba“ z ulic, tedy ta náhodná anonymní pouliční, přenesena do provozoven s erotickými masážemi, zkrátka je institucionalizována. Jde přece jen o záruku kvality, bezpečnějšího přístupu… Vidíte to také tak?
– Bezpečnější možná ano, ale pořád není vyřešeno, zda jde třeba o kuplířství. To řeší právníci roky. Obávám se, že lékař není schopen takové jednání kvalifikovaně posoudit

– Objevil se názor, že při vstupu do zmíněné aplikace může být klient překvapen nahými vyobrazeními nabízených profi společnic. Nebylo by lépe je raději spatřit decentně zahalené, teprve v případě výběru se dostat k méně zahaleným?
– Domnívám se, že ne.

JIŽNÍ MORAVA NEJRELIGIÓZNĚJŠÍ

– Platí stále tvrzení, že v religiózní oblasti jižní Moravy je menší zájem o služby erotických pracovnic? Což by v důsledku vysvětlovalo, proč v aplikaci Aldigo nebude tento kraj jimi hojně zastoupen…
– V religiózních oblastech jsou tyto služby lépe utajovány, o jejich skutečné frekvenci nemusíme mít pravdivé informace.

– Trváte na názoru, že se činnost „služebnic lásky“ regulovat nedá? Naopak, čím se bude regulovat méně, tím lépe? I když bude zdaněna, stále zůstane osmdesátiprocentní šedá zóna…
– Ano, tento názor stále přetrvává.

– A jak je to u obecných výzkumů? Říká se, že průměrná česká erotická společnice pracuje dva až čtyři dny v týdnu, že za den obslouží tři až pět zákazníků. Dokonce že o „lepším“ výkonu rozhoduje délka praxe…
– Určitě, tyto údaje před časem uveřejnila nevládní organizace Rozkoš bez Rizika.

– Platí rovněž mínění, že klienti nejvíce vyžadují orální techniku, a to zejména proto, že jejich manželky, partnerky tuhle sexuální aktivitu odmítají?
– Ano, i toto tvrzení se zakládá na pravdě. To potvrzují mnohé anonymní dotazníky.

BISEXUALITA NEEXISTUJE

– Občas se stane, že někdo o sobě tvrdí, že je bisexuál. Je vůbec možné sebe takhle označit? Říká se přece, že existuje jen bisexuální jednání, k čemuž se člověk ubírá zejména v případě, kdy není k dispozici vhodný sexuální objekt, například v nápravném zařízení… Nebo lze kategorizovat rovnocenně bisexuála vedle heterosexuála a gaye?
– Bisexualita ve skutečnosti neexistuje. U každého jedince vždycky jedna orientace převažuje, nikdy to není 50 : 50. Termín bisexuality často používají homosexuálové, aby se stali zajímavými a svou orientaci částečně maskovali.

– Minulý týden bylo zavřeno poslední pornokino v Paříži, které má na svědomí, jak se jeho majitel nechal slyšet, zvýšení porodnosti zejména v šedesátých a sedmdesátých letech. Co myslíte, že by mohlo pomoci vyšší porodnosti v České republice?
– Vzhledem k existenci spolehlivé antikoncepce žádné podobné opatření porodnost nezvýší.

58% NEVÍ JAK MASTURBOVAT

– Před čtrnácti dny proběhla médii další zajímavá zpráva. Podle průzkumu Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a agentury STEM/MARK se 80 % dotázaných mužů přiznalo k autoerotice jako pravidelné součásti intimního života, což se jeví jako správné, jestliže je dokázáno, že toto jednání oddaluje problémy s onemocněním prostaty. Nicméně z dotazů bylo zjištěno, že 58 % mužů neví, jak často masturbovat. Prozradíte nám to vy?
– Těch 58% mužů si z nás dělá srandu a snaží se být zajímavými a zábavnými.

– Co je pravdy na tom, že trpí-li jedinec takzvaným eunochoidismem, tedy nedostatkem pohlavních hormonů způsobícími nezájem o sexuální život, dosahuje obvykle nejvyššího vzdělání, případně velmi dobrého postavení ve společnosti?
– Frigiditu a asexualitu jistě nezaviní ve všech případech eunochoidismus. Nicméně je možno připustit, že absence sexu umožňuje člověku rozvoj v jiných oblastech života.

– Stále jezdíte po školách a institucích, kde zodpovídáte mnoho zvídavých dotazů. Jak reagujete na dotazy typu: „A pane doktore, kdy vy sám jste začal poprvé onanovat, provozovat pohlavní styk, kolikrát denně a tak dále…“
– Na to existuje univerzální odpověď, že jsem byl vždycky v každé sexuální aktivitě normální a v průměru.

SEXUÁLNÍ VÝCHOVA

– Co se týče sexuální výchovy, platí stále propastný rozdíl mezi oblastmi katolickými a protestantskými, nebo je tomu už lépe – tedy se stírá?
– Rozdíl není univerzální, ale spíše jen v některých oblastech sexuality. Katolíci se vymykají ostatním křesťanským církvím například odmítáním antikoncepce.

– Údajně nám mohou být vzorem sexuální výchovy země severské, například Švédsko a Dánsko, ale také i Holandsko. Jak vy sám vidíte vývoj sexuální výchovy u nás?
– Česká republika je na tom docela dobře. Jen mě mrzí, že nemám žádného pokračovatele. Nikdo dnes nemá čas.

– Děkujeme za rozhovor.

 

 

A JAK JE TO S REGISTRACÍ V APLIKACI ALDIGO?

Společnice, které nabízejí placené setkání, mohou aplikaci Aldigo používat bezplatně. Plánování schůzek je však omezeno maximálně na dvě schůzky měsíčně. Pro neomezený počet schůzek je určen PREMIUM účet Aldigo Plus za 1 490 korun na 30 dní.
REGISTRACE SPOLEČNIC ZDE.
Podniky mohou využít program Aldigo Business, který startuje na 490 korunách na 30 dní.
REGISTRACE PODNIKŮ ZDE.
– Klienti vyhledávající placené setkání, používají službu Aldigo bezplatně a mohou plánovat neomezený počet schůzek.
REGISTRACE KLIENTŮ ZDE.

JAK TOMU BYLO PŘED 10 LETY? NĚKOLIK ČÍSEL…

Dle serveru Ahaonline se tehdy fenoménem prodejem sexu zabýval i Český statistický úřad. Ten zjistil:
– že na území České republiky dochází v průměru k 6300 placeným sexuálním kontaktům denně,
– že průměrná cena za sex je okolo 2500 korun,
– že podle odhadu jde o 65 procent zákazníků z řad zahraničních klientů, 35 procent tvoří tuzemští zákazníci.

Přebal knihy Rozpomínání, kterou před pěti lety sexuolog Radim Uzel zpracoval na základě inspirace vlastním dědečkem, který také sepsal své paměti. Uznal, že se dostal již do věku, kdy může zavzpomínat na dětství, studium medicíny a pracovní úspěchy. V knize přibližuje vtipnou formou problematiku sexuality a řeší vztahové situace mezi ženou a mužem.

 

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top