Kluby a společnice

Milenka je plnohodnotná žena – pozor na to!

A proto chce plnohodnotný vztah, tvůj čas, tvoji energii, tvoji lásku, tvoje prostředky. Jsi si jistý, že toto vše dokážeš věnovat dvěma ženám úplně stejně? Aniž by ses pohyboval v minovém poli? Je jen otázka času, kdy to „bouchne“.

Milenka – jak líbezně toto slovo mužům zní!

Výraz milenka vykládá Wikipedie takto: Milenec či milenka je nejčastěji označení pro sexuálního partnera v obecném smyslu anebo současně pro označení osoby, která vystupuje jako třetí postava ve vztahu dvou lidí s citovými nebo sexuálními vazbami na jednu ze stran vztahu. Výraz milenec se využívá převážně pro označení osoby pro nemanželský poměr.

Je dobré si vždy definovat předem, co a kdo si pod jakým výrazem představuje, aby se předešlo nedorozuměním. Milenka není plnohodnotná partnerka, není to manželka a není to ani kamarádka (ale může se z kamarádky stát milenkou).

Milenka ale JE PLNOHODNOTNÁ ŽENA!

To znamená, že má cítění, myšlení, vnímání, vyjadřování stejné nebo podobné jako manželka nebo partnerka. To je věc, kterou si muž nepřipouští, když se s milenkou spouští. Milenka je pro muže především ve vztahu sexuálním, který může časem přerůst až do citových forem. To zná každý.

PROBLÉM se nachází v nesprávném vnímání mileneckého (sekundárního vztahu) obou zúčastněných stran.

Zatímco muž hledá erotické povyražení se sekundární ženou (milenkou) – jedno z jakých důvodů, žena hledá lásku, city, perspektivu vztahu. A to je ten obrovský rozdíl v požadavcích, se kterým se ti dva potkávají.

Fáze č. 1. Milenka je ochotna nějaký čas se výhradně sexuálně věnovat zadanému partnerovi („toto období přece nebude trvat věčně, on se zamiluje, rozvede a bude můj“ – jako kdyby jí běželo na pozadí mysli). Milenka je ochotna dokonce snášet i jeho častou nepřítomnost, nemožnost jet s ním na víkend, být s ním o svátcích, společně se společnými přáteli trávit čas, nemožnost odjet s ním na dovolenou, atd. Toto vše milenka nějakou dobu celkem ochotně snáší. Muž je nadšen, že to tak snadno běží (ona je nadmíru chápavá).

Bohužel, velice záhy nastává fáze č. 2. Milence přestává stačit vídat se s ženatým či zadaným mužem jen potajmu a jen na krátké chvíle, přestává jí stačit být s ním zavřená v nějakém „šmajchlkabinetu“. Milenka se zamiluje do svého „prince“. A od tohoto okamžiku přestává být romance romancí a stává se dramatem. Milenka začíná na zadaného partnera naléhat, aby jí věnoval více času, aby si spolu vyšli ven, aby spolu někam jeli. Tento zadaný partner se začíná probouzet a diví se, co po něm chce? Vždyť si tak nádherně užívali! Dává jí to nejcennější co má! Copak ona si to také tak krásně neužívá??? Proč to chce kazit? To jsou otázky, které začnou vířit hlavou záletníka.

A právě zde se velmi nekompromisně dere na povrch pravěký rozdíl mezi mužem a ženou. Zatímco pro muže je to nádherný sexuální úlet, který (obvykle) s city nemá vůbec nic společného – žena podlehne vábení přírody, chce plnohodnotný vztah, na nějž má samozřejmě právo, ale jaksi opomene jednu skutečnost, že si vybrala zadaného muže! Jenže tuto skutečnost většina zamilovaných milenek zcela ignoruje, neboť silný ženský pud ji žene hlava nehlava za jejím „právem“ na lásku. On jí to přece slíbil, stvrdil, potvrdil, tak to musí dodržet.

Co jí slíbil? Asi jí říkal, jak ji miluje, když se k ní tulil v pelíšku, když do ní pronikal a byl jaksi mimo smysly. Ale POZOR!  I tohle se počítá! Řekl to, myslel to tak, vždyť jí předkládá důkazy jeho lásky… atd…

Nastává fáze č. 3 – vymáhání, dožadování se. Milenka se chce stát právoplatnou partnerkou č. 1. To ale znamená vyhodit ze sedla tu, která na něm nyní a již nějakou dobu sedí. Drama vrcholí, právoplatná partnerka se dozvídá o jakési sekundární „kurvě“ (jak jinak?), která ohrožuje „její majetek“. A nastává boj „na život a na smrt“, který žádný muž nechce zažít.

Jenže milenka není ani „kurva“, ani nějaká seconhandová žena. Žádná žena nikdy nechce hrát pouze druhé housle. Ona je plnohodnotná žena a ona má nárok se domáhat svých práv (na lásku, city, čas, energii, prostředky „jejího“ muže), ON jí dal sliby, ať již vyřčené nebo nevyřčené. Stala se jeho sexuální partnerkou – a to ji v jejích očích opravňuje požadovat víc. Ona mu dala sebe a očekává, že on jí dá také sebe – celého a ne jen onen 15 – 20 cm dlouhý kousek.

A nastává pravěký problém, kdy ON chce něco úplně jiného než ONA. ON to myslel jinak než ONA, ale domníval se, že ONA to myslí také tak jako ON. A ONA si myslela, že ON ji OPRAVDU miluje, že ON to myslí také tak jako ONA a tudíž se rozvede, děti nechá exmanželce a vezme si ji!

Tato dramata končí různě. Většinou jsou poškozené všechny strany, pokud se aférku nepodaří ututlat. Všichni se cítí dotčeni a ve svém právu. A mají svou pravdu.

Pokud se zadaný muž rozhodne využívat ještě další, druhé ženy jen pro svou sexuální zábavu, hazarduje s jejími city. I kdyby mu ona na začátku slibovala, že si je vědoma toho, že on se nikdy nerozvede a svou původní rodinu neopustí – nic se na tom nezmění. On jí dal naději na lásku (i když to tak nemyslel).

Zhrzená milenka je ten nejnebezpečnější tvor na světě, jakého si dovedete představit!

Záleží potom na temperamentu, inteligenci, vášni, atd…  A aby toho nebylo málo, ani zhrzené milenky – sebevražedkyně na klidu nepřidají. Citové vydírání je jeden z nejkrutějších mučících nástrojů.

V téhle hře nejde vůbec o to, kdo je viník a kdo je v právu. Jde o to, se takové hře úplně vyhnout a vždy pečlivě zvážit, co všechno muž vsadí do hry, pokud se rozhoduje tuto hru hrát. A zda opravdu není lepší vybrat si bezpečnější hru v podobě placené společnice? Nakonec taková zhrzená milenka může přijít velice, velice draho!

 

 

2 komentáře

2 Komentářů

 1. Tom

  3.5.2017 v 21:04

  Wow to jsou kočky

 2. Luďas

  1.6.2017 v 16:02

  Tohle mi připomína přesně, co se mi stalo. Bohužel umí být zhrzené milenky velmi
  kruté. Dnes jsem ve druhém manželství a chybu s milenku už nechci opakovat..ale kdo ví co bude že

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top