Kluby a společnice

Masérka radí: Erotická masáž nebo sex? Co je dobré vědět!

Co si má klient představit pod pojmem erotická masáž? Jaký je rozdíl mezi erotickou masáží a sexem? Kolik stojí erotická masáž? Na co se má klient připravit, když jde na erotickou masáž a další otázky vám zodpoví erotická masérka.

To nejzajímavější, co na erotické masáži je – je dotek ženské ruky a její energie, která k muži proudí. To se prostě nedá vlastní rukou nahradit a to je to, oč tu běží!

Myslím si, že pod pojmem SEX si většina mužů představí to, že dojde k souloži. Tak u toho zůstaneme. Ale při erotické masáži to tak není a přesto je to velmi erotická služba, protože dojde ke kontaktu s klientovými genitáliemi.

Je hodně poskytovatelek erotických masáží za různé ceny v různých prostředích a s různými možnostmi, co v rámci této služby klient za své peníze dostává. Vše se pochopitelně hodně řídí podle výše honoráře.

Kdo má rád luxus, tak si dopřeje nějaký dobrý podnik, který se specializuje přesně na tyto služby a je k tomu přizpůsoben, ceny jsou zde vyšší, ale klient si přijde na své.

Někdo má zase rád domácí prostředí, kde se nepotká s dalšími klienty a obvykle to bude více osobní, přátelské. Erotická masáž může zahrnovat i klasickou masáž zad, krku, hýždí, nohou – zde si určitě připlatíte, ale stojí to za to.

Komu jde jen a pouze o masáž penisu – také najde na internetu tuto poměrně jednoduchou a rychlou službu.

Úroveň masáží je různá, a pokud nechce být muž zklamán, je třeba věnovat větší péči výběru a nehledět pouze na to, jak na této službě ušetřit. Je to jeho požitek, který si věnuje sám sobě.

Několik rad a tipů, které je dobré vědět:

  • Pokud se rozhoduješ co si vlastně dopřát, zkus nejprve erotickou masáž. Je levnější než služba se sexem a můžeš si tak ověřit, jak na tebe konkrétní žena působí a jestli se s ní chceš vidět ještě někdy příště.
  • Pokud ti jde opravdu jen o masáž, vyber si raději zkušenější (starší) masérku. Ona ví přesně kam sáhnout, jak to udělat, abys déle vydržel, její ruce jsou vytrénované a nebudeš litovat. U masáže nejde tolik o věk, jako o vlastní pasivní prožitek.
  • Před příchodem věnuj velkou pozornost vlastní hygieně (když ti masérka nabídne sprchu – využij ji). Je dobré se na to připravit a opravdu nic nezanedbat (nejen genitálie, ale i hýždě, nohy, podpaží, atd.)
  • Vyber si svou oblíbenou masérku a choď k ní pravidelně. Získáš tím slevy nebo bonusy. Masérky jsou rády, když mají stálé zákazníky, váží si jich.
  • Když jdeš na masáž, předem se informuj, zda se ženy můžeš během masáže dotýkat a kde, pokud o to stojíš. A zda bude masérka oblečená v prádle nebo nahá. Leccos se dá pořídit za mírný příplatek. Ale je třeba to zjistit předem, aby nedošlo k rozčarování na místě a znehodnocení dobré atmosféry.

Na internetu najdeš i velmi levné erotické masáže – např. za 300 Kč, ale je třeba se také informovat, jak dlouho taková „masáž“ bude trvat. Protože cílem těchto rychlých „vyhonění“ je, aby ses zdržel co nejkratší dobu, což může být třeba 10 – 15 minut. A potom je otázka, jak „LEVNÉ“ to vlastně bylo?

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top