Kluby a společnice

Masérka Martina: Takhle dělám erotickou masáž já! Chceš ji zkusit?

Erotická masérka Martina přesně popisuje svůj postup při erotické masáži. Co všechno u ní zažiješ?

Já dělám erotické masáže u mne doma. Mám k tomu přizpůsobené místečko přímo na mém „letišti“. Dbám na pohodlí, domácí atmosféru, příjemnou relaxační muziku, když je to večer, zapálím svíčku. V pokoji je útulno a teploučko. Výhodou je, že se svými klienty komunikuji předem přes e-mail, takže alespoň částečně vím, kdo ke mně přichází, můžu se na něj lépe naladit. A taky se můžu vyhnout lidem, kteří mi nesedí. Prostě je pro mne přednější kvalita než kvantita.

Muž si může vybrat různě dlouhý čas, který chce u mne strávit a taky si může vybrat, zda bude jen v pasivní roli nebo se může i aktivněji zapojit. Např., že si mne svlékne, může na mne sahat, nebo si dokonce vyměnit roli masér/masírovaný a sám se na chvíli stát erotickým masérem. Pro muže je velmi lákavé, když si na ženu také mohou sáhnout, dokonce se dotknout intimních míst. Tím se erotická masáž stává ještě erotičtější. Pochopitelně, že vše má také svou cenu a za více možností si muž prostě připlatí.

Samozřejmostí u mne je, že se klient po příchodu a přivítání vysprchuje. Já se sprchuji těsně před příchodem klienta také. V koupelně je pro něj připraven čistý ručník a hygienické pomůcky. Potom už se nemusí oblékat. Já si ho posadím do křesílka, kde mu dělám velmi příjemnou masáž krční páteře, trapézů a přitom si trochu povídáme – k navození atmosféry a poznání se, pokud je u mne poprvé. Taky to uvolňuje jeho nervozitu, trému.

Já na sobě mám obvykle takové černé nebo šedé elastické šaty, které krásně vyrýsují moji postavu. Mám výhodu v tom, že mám ryze ženské tvary. Mám větší prsa a boky a k tomu štíhlejší pas, což vypadá velmi eroticky a muži přesně tuto postavu preferují. Nosím někdy župánek, někdy punčošky samodržky. Ale pod šaty mám jen podprsenku. Kalhotky nemám.

Když namasíruji muži krk, tak potom si ho položím na měkké lůžko, kde je speciální podpírací podložka pod pánev – takový šikmý polštář, který umožní člověku, aby se v bedrech příliš neprohýbal, protože leží na břiše. Já si vezmu pomůcky – hlavně rozehřátý kokosový olejíček bez vůně, který používám velmi ráda – je to totiž potravina a člověku neublíží. Taky si připravím peříčko, štěteček…

A když muž leží na břiše, pěkně podepřený, tak já si na něj sednu. Můžu si to dovolit, protože jsem malá, drobnější postavy. A už to samo je pro muže zážitek, protože nemám kalhotky a sedím na něm nahá a on cítí moji teplou…. Pak mu roztírám olejíček po zádech, rukách a masíruji a postupuji níže, na zadek. To je velmi příjemné – hýžďové svaly hodně používáme a je to i erotické. Někdy masíruji i nohy – podle času, který si klient zaplatil – to je velmi příjemné.

Potom přejdu k jemnému dráždění „středu těla“, kdy muž stále leží na břiše. Je to velmi dobrá poloha, uvolňující, odevzdaná, kdy nemusí být v té řídící pozici. Jemně ho šimrám na zadku, stehnech a šourku štětečkem, peříčkem a potom prstíky a nehtíčky. Vezmu si do rukou jeho varlata a jemně je mnu, napínám, jemně škrábu a hraji si s nimi. Někdy zapojím už v této fázi i penis, když vidím, že je vzrušený, velký, tvrdý. Hra zezadu je velice smyslná!

To se mužům moc líbí a já tomu říkám ŠOURKOVÁ TERAPIE. Potom následuje změna polohy, když se muž obrátí na záda a opře se o polštáře. Teď nastává naše společná hra, protože na mne vidí. A v této fázi se mohu svléknout do naha (záleží, co jsme si předem domluvili) a on se může změnit na chvíli sám v maséra. Já si lehnu nahá mezi jeho nohy a své nohy rozevřu před jeho zraky. A on si může půjčit pírko, štěteček a olejíček a pohrát si s mým tělem. To muže velmi baví. A mne taky. Ale hodně záleží na tom, jak si s dotyčným člověkem sednu, jak je citlivý a vnímavý. Jsou v tom velké rozdíly. Když je muž hodně citlivý a vnímavý a umí se jemně dotýkat, může mne přivést až k orgasmu. Také se může muž pokusit najít můj bod „G“ a já ho podporuji a instruuji, jak ho hledat, kde ho hledat a jak ho stimulovat. To je pro muže i ženy docela důležité vědět a umět.

Když některý muž chce, může si užít i orální stimulaci. Já k tomu používám koloidní stříbro, což je neškodná, ale velmi účinná dezinfekce, která chutná jako voda. Ale účinně likviduje nejen bakterie, ale i viry! Zdraví je pro mne důležité. A musím říci, že jsme s tímto prostředkem již několik let velmi spokojena. Stačí postříkat ve spreji před a potom. Velmi miluji ty jemné doteky jazýčku.

Po tomto vzájemném hraní se dostaneme do závěrečné fáze, kdy si obvykle sednu muži lehce na stehno (vlhkou kundičkou) a jeho vztyčený penis pořádně naolejuji, aby mi krásně klouzal v rukou. Hodně oleje, to je základ! Protože vyvolává dojem, jako kdyby muž byl v hodně vlhké kundičce. Pomocí rukou lze tento dojem snadno vytvořit, ale žena musí být velmi šikovná, mít v rukách cit, být empatická a kreativní – a to já jsem! Někdy mi muži říkají, že je to ještě lepší než soulož samotná! Mám své různé techniky, kterým různě říkám, např. „vývrtka“ nebo „nekonečná vagína“. Umím vykouzlit krásný dojem velmi těsné a velmi vlhké vagíny, do které se mužův penis pomaličku prodírá, jako kdyby byla ještě panna! Kouzel je více a muž si to skutečně může velmi užít.

Potom dojde samozřejmě k výstřiku. Obvykle na mužovo břicho. To otřu papírovými kapesníky a nechám muže odpočívat, aby se vzpamatoval ze zážitku. Potom je na řadě opět koupelna, aby si opláchl olej, pot, atd.

Muž platí obvykle před odchodem to, na čem jsme se domluvili. Ale je také možné na začátku složit jakousi kauci, položit ji na stůl, s tím, že během masážního relaxu si za něco připlatí, co předem neměl v úmyslu. Je důležité, aby prokázal na začátku, že je solventní. Je to slušnost.

Osobně mám ráda stálé klienty, kteří chodí pravidelně a jsem schopna jim poskytnout různé bonusy a i slevy. Hodně mi záleží na osobních vzájemných sympatiích. Mám ráda přirozenou inteligenci, dodržování domluvených termínů, slušnost.

Kdo by chtěl poznat Martinu osobně a přijít k ní na relax, může jí kontaktovat!

Aldigo profil: Martina, 40 let, Praha , e-mail: intimni-doteky@seznam.cz

 

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top