Kluby a společnice

I placená erotická společnice může být inteligentní, vzdělaná, empatická, milá

Sexuální pracovnice dnes již dávno nejsou jen omezené, neinteligentní a jakési „podřadné“ bytosti.
Podle úrovně klienta se řídí úroveň erotické pracovnice, protože klient je ten, který si vybírá a platí, proto zde neplatí rčení, že „Kdo šetří, má za tři“, ale právě naopak! Kdo se snaží ušetřit – odhaluje ve skutečnosti svou nízkou úroveň. A proto nemůže očekávat vysokou úroveň poskytovaných služeb. Zde by sedlo spíše přísloví: „Vrána k vráně sedá – rovný rovného si hledá“.

V západní společnosti mají placené sexuální služby svou bohatou historii (a nejen v západní společnosti). A samozřejmě i budoucnost. Dokud bude mužům fungovat testosteron – nikdy tato služba nezmizí. Protože poptávka po erotice je stále vysoká, je vysoká i nabídka, ale mění své formy.

Dnes, v době internetu, se nabídka sexuálních služeb přesunula převážně sem. Zatímco dříve musel muž za erotikou vyrazit přímo do erotického klubu (aniž by věděl, jaké dámy tam na něj čekají), nebo dokonce na ulici (v tom horším případě), dnes si může vybírat v pohodlí přímo z domova a v podstatě nemusí udělat ani krok (dáma může přijet až k němu domů).  Jenže ovládání techniky vyžaduje již jisté znalosti a dovednosti, které nejsou úplnou samozřejmostí. Naučit se pracovat s počítačem, s internetem, umět něco o sobě smysluplného napsat a neudělat tam hromadu chyb, naučit se umístit svůj inzerát na inzertním portálu, nechat si udělat dobré fotky, vložit je do profilu, zvládat aktualizace, vyplňování profilů, atd…, to už předpokládá jistou mentální úroveň, vzdělání, schopnosti sebe-prezentace a komunikace.

Žena, která toto všechno nezvládne, zůstává nadále závislá na někom jiném (obvykle tzv. „ochránci“), je vydíratelná, manipulovatelná a svou práci nebude dělat s takovou radostí a chutí jako žena, která si toto dokáže zajistit sama s pomocí technologických nástrojů, které jí to umožňují.

CO TO TEDY ZNAMENÁ?

Již na první pohled je jasné, že v obou případech téže nabídky vězí propastný rozdíl! Ta první, závislá, je hodně nesvobodná. Ta druhá dokáže užívat svobody své volby. A zde je velice patrný rozdíl v mentální úrovni obou žen. A podle toho si muž může také vybírat. Je to jedno z kritérií. Ale těch kritérií je samozřejmě více.

Vzdělaný, inteligentní muž na úrovni asi sotva bude vyhledávat pouliční prostitutku (ledaže by to byla nějaká jeho zvláštní choutka). Spíše dá přednost společnici na vyšší mentální úrovni, která vykazuje i nějaké vzdělání, obecný rozhled a přehled, empatii, komunikační schopnosti, atd.

Samozřejmě, že jde hlavně o tělesné uvolnění, odpočinek, upuštění páry, ale i to může být v kultivované atmosféře, kdy si oba „dočasní“ partneři dobře porozumí. Asi žádný muž netouží po otrávené „prostitutce“, která hledí především na to, aby muž co nejdříve ejakuloval a „vypadl“…..

Stále více mužů hledá kromě erotiky také pochopení, popovídání, pohlazení, promasírování. Prostě empatii. Umění empatie, vcítění se, však vyžaduje již poměrně vyšší nároky na EQ – neboli emoční inteligenci poskytovatelky erotické služby. A ta se dá rozpoznat alespoň trochu předem z komunikace – písemné nebo telefonické a potom již osobně – samozřejmě.

Moudrý muž si vybere společnici, která má nejen vyšší IQ, ale také vyšší EQ, umí se na internetu prezentovat, své klienty si vybírá (nebere vše, co se jí nabízí), čímž zajišťuje určitý vyšší standard poskytované služby. Moudrý muž na sobě nešetří, protože má rád kvalitu.

Moudrý muž chápe a dokáže ocenit kvalitu služeb a i jakousi „nadstavbu“ společnice na úrovni, kterou si vybral. Obvykle potom přichází opakovaně, což přináší oběma stranám pozitivní zisky (tím není myšlen jen zisk finanční, ale i emoční, atd.).

S postupným zaváděním nových technologií, které kladou nároky na inteligenci a schopnosti, se zvyšuje tedy tlak i na kvalitu služeb. Protože tyto služby mohou být na internetu hodnoceny, sdělováním zkušeností. A to oboustranně! I ženy, poskytující erotické služby si na fórech sdělují své zkušenosti s klienty. Tím roste kvalita na obou stranách, což je dobře. Protože spokojené by měly být obě strany – zákazník i jeho placená společnice.

Pokračování článkem: Milenka je plnohodnotná žena – POZOR NA TO!

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top