Události

EROFEST 2017: Erotický veletrh mění koncept, nově představí módní trendy. Na své si přijdou i ženy!

Mezinárodní erotický veletrh EROFEST mění svůj koncept a letos připravil pro každého něco. Zatímco muži ocení zejména přehlídku krásek v soutěži Miss Erotika nebo autogramiádu hereček, ženy se mohou těšit na sexy spodní prádlo nebo oázu tantry. Erotický veletrh přichází s novým konceptem a otevírá se doslova všem, kteří se někdy milovali, hledají zpestření a touží po poznání nového.

Program, který organizátoři natěsnali do pouhých dvou dnů, 17. a 18. listopadu 2017, dává na výběr opravdu každému. „Zaměřili jsme se jednotlivce, na mladé i starší páry, kteří chtějí poznat novinky ze světa erotiky. Poprvé bude veletrh nejen o erotice, ale také o módních trendech na trhu erotických pomůcek,“ konstatuje Jakub Čížek. Návštěvníci si tak budou moci prohlédnout nové trendy ve spodním prádle nebo v kostýmech. K vidění budou také vířivky, výživové doplňky nebo sexuální pomůcky.

Rozkoš přes internet do celého světa

Samozřejmě nebudou chybět ani moderní aplikace a technologie, které pronikají také do sexuálního byznysu. „Pro někoho bude možná překvapivé zjištění, že řada erotických pomůcek je dnes ovládaná aplikacemi z mobilu, takže dokážou přenášet rozkoš partnera nebo partnerky pomocí internetu přes celý svět,“ dodává Jakub Čížek.

Slavná Tarra White

Hlavní hvězdou EROFESTU 2017 bude světově proslulá herečka Tarra White, která na veletrhu vystoupí se svojí jedinečnou show. Z doprovodného programu, který návštěvníky pobaví, jsou připraveny také módní přehlídky, striptýzy a další erotické show.

Miss Erotika

Celým veletrhem se budou prolínat soutěžní klání Miss Erotika, kterého se zúčastní tanečnice, herečky a extravagantní dívky. Soutěžící dívky mohou vyhrát nejen titul Miss Erotika, ale také získat ocenění za nejhezčí zadeček. Do hlasování o nejhezčí dívky se zapojí také diváci. „Divácky oceňované jsou především volné disciplíny, kdy dívky například tančí u tyčí a ačkoli není nahota primárně požadovaná, některé z nich se uvolní a divákům nechají obdivovat například svoje ňadra,“ říká Jakub Čížek. Dívky, které se do soutěže zapojí, procházejí nejprve castingem a mohou vyhrát 10 tisíc korun v hotovosti a ceny v hodnotě 30 tisíc korun.

Přirození jako mýdlo

Že není veletrh koncipovaný pouze pro muže, potvrzuje i program vytvořený přímo pro ženy. Záleží přitom jen na návštěvnicích, zda dají přednost prohlídce erotické módy nebo pánskému striptýzu, zajdou si na přednášku o tom, jak být přitažlivější, nebo ochutnají erotické palačinky. „Samozřejmě myslíme i na zábavu a odreagování, takže si návštěvníci mohou nakoupit i vtipné dárky, třeba čokoládové penisy. Ženy si mohou nechat odlít své přirození jako mýdlo, což nepochybně potěší jejich partnera,“ uvádí Jakub Čížek. Otevřeny pochopitelně budou i stylové bary a další občerstvení. Muži naopak mohou vedle krásných těl obdivovat i rychlá a luxusní auta. Na akci nebude chybět ani sado-maso koutek, kde návštěvníci mohou vidět to, co například sami doma nezažívají.

Ochrana při sexu

K sexu patří i bezpečnost a ochrana, také na to pořadatelé v programu mysleli. „Lidé se proto mohou nechat otestovat na pohlavní nemoci. Uskuteční se také workshop Safer Sex! A protože trendem je i zkrášlování, budou k dispozici rovněž odborníci na moderní plastickou chirurgii. Přednášet bude i oblíbený sexuolog doktor Radim Uzel,“ doplňuje Jakub Čížek.

Afterparty

Brány areálu PVA Expo Praha budou otevřeny v sobotu 17. listopadu i v neděli 18. listopadu od 10.00 hodin. Na závěr každého dne proběhne slosování tomboly. „Samozřejmě zveme všechny návštěvníky na následnou afterparty, kde to bude žít až do rána,“ uzavírá Jakub Čížek.

—————————————————————————————————————–

O erotickém veletrhu EROFEST

Mezinárodní erotický veletrh EROFEST proběhne 17. a 18. listopadu v Praze v areálu PVA EXPO Praha Letňany. Letos poprvé bude nejen o erotice, ale také o módních trendech a novinkách v oblasti erotických pomůcek. Hlavní hvězdou veletrhu bude světově uznávaná herečka Tarra White, přednášet zde bude oblíbený sexuolog doktor Radim Uzel. Veletrh je cílený na jednotlivce, mladé i starší páry. Připraveno bude stylové očerstvení a tombola pro návštěvníky.

Předprodej

Předprodej v síti TICKETSTREAM a ve značkovém obchodě Sexíček shop, který je generálním partnerem akce. Vstupné v předprodeji do 30. 6. 2017 je 200,- Kč, do 30. 11. 2017 je 250,- Kč a na místě pak 300,- Kč.

Více informací

Pořadatel: FOTION, s.r.o. a 4Events
e-mail: info@erotickyveletrh.cz
mobil: 723 356 708

 

PS: Aldigo tam samozřejmě nebude chybět :))

 

 

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top