Láska a vztahy

Co blokuje ženský orgasmus? Proč se ženy vyhýbají sexu?

Dávno jsou pryč doby, kdy muži ani netušili, že nějaký ženský orgasmus existuje. Dneska je to pro muže velmi důležitý zážitek. Jednak proto, že stupňuje jeho vzrušení na nejvyšší míru a taky proto, že si tím někdy dokazuje své milenecké schopnosti.

Jak už bylo v předešlém článku (KDY SI TO ŽENA NEJVÍC UŽÍVÁ?) řečeno, na ženský orgasmus má obrovský vliv to, jak ona sama sebe vnímá, jaký vztah má ke svému tělu, k sobě. A pokud nedokáže být dostatečně uvolněná, nedokáže odhodit sebekontrolu, může to trvale zhatit naději na její orgasmus. A tím pádem to bude hatit i prožitek jejího partnera.

Jenže co s tím?

Nedá se nic dělat – zde je na místě, aby žena navštívila odborníka, psychoterapeuta. Dneska je to již běžná věc a dobrý psychoterapeut jí může velmi pomoci vyřešit její zásadní problém, který spočívá v jejím vztahu k sobě. Což už jaksi překračuje i rámec sexuality. Ano, často to je psychický problém.

Bohužel, většina mužů to nedokáže dostatečně včas odhalit a potom jsou v životě nešťastní. Protože taková žena se po období líbánek a po porodech obvykle začne sexu vyhýbat. A ještě víc se vyhýbá, když jí zůstanou nějaká kila navíc, povislá prsa po kojení, strije na břiše, křečové žíly, apod. To, co muž dokáže nevnímat, protože svou ženu miluje – to ona hodně řeší. A tím pádem se začnou míjet. A to je vážně důvod navštívit odborné pracoviště.

Naopak – žena, která se má ráda, miluje své tělo, plně ho přijímá i s jeho nedostatky, dokáže se povznést nad nějaký faldík a umí se krásně smát, těšit se, prožívat plně přítomnost, odhodit zábrany a vášnivě se poddat muži a mít i několikanásobný orgasmus – to je žena, po které všichni muži touží.

Muž chce mít v posteli šťavnatou, perverzní kurtizánu, které nic živočišného není cizí a chce to s ním realizovat! A ne unylou polomrtvolu, která se bojí podívat do zrcadla! Chce mít nestoudnici, exhibicionistku, vášnivku, která před ním ráda roztahuje nohy a nechá si od něj hrát s jejími pysky, poštěváčkem, nechá se vášnivě lízat pěkně hluboko a sama se napíchne na jeho kůl a divoce u toho skučí!

Taková žena se i v běžném životě projevuje zcela jinak než zablokovaná sebektitička. Rozhodně nefňuká nad sebou, má živý zájem o život kolem ní, nepitvá, často a nahlas se směje, neřeší, co si lidé myslí (nakonec je to jejich věc) – dovede si prostě život užívat!

A co myslíte? Kolik frigidních, upejpavých, zablokovaných žen pracuje v sexbyznysu? Asi by se moc neuživily, že? Společnice pro pány je ta nestoudná vášnivka. Protože ani peníze nedokážou zakrýt psychický problém. Takové ženy prostě společnice nedělají.

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top