Kluby a společnice

První placený sex: Muži se stydí, mají obavy a trému!

Váháš, zda zkusit placenou erotickou službu? Ještě jsi to nikdy nezkusil a máš obavy, trému? Následující rady se ti mohou výborně hodit!

Asi každý muž se v životě někdy ocitne v situaci, kdy opravdu moc zatouží po ženě, po sexu s ní, po té její kouzelné erotické energii. Představa autoerotiky mu nestačí, ale nemá zrovna přítelkyni, ani kamarádku, která není na sex „lakomá“. Prostě je chuť, touha a není s kým. Tak ho napadne, co si nějakou službičku koupit? Ale jak vybírat?

Zkus se orientovat podle těchto bodů:

  • Zjisti, kolik peněz si můžeš dovolit investovat do svého potěšení
  • Zvaž, jestli chceš erotickou masáž nebo i soulož – v tom bývá podstatný rozdíl (nebo jiné praktiky)
  • Urči si, jestli ti jde především o vizuální záležitost – společnice musí být opravdu výstavní kousek – mladičká, pevná, štíhlá – anebo dáváš přednost zkušenosti, zralosti? Obojí má své plusy i mínusy
  • Teď je na řadě zjistit, jestli dáš přednost klubu, privátu s několika ženami – anebo diskrétnímu soukromí v jejím bytě?
  • Dej svému hledání čas, oslov více žen a rozhoduj se pokud možno v klidu, s tím, že dáváš přednost kvalitě, před rychlostí.
  • Zvaž, jestli ti jde jen o jednorázové vybití, nebo bys rád využíval služeb jedné, či dvou žen častěji. Při častějších nebo pravidelných návštěvách můžeš získat bonusy, slevy a i přátelství některé z žen. (Ženy dávají přednost a více své vřelosti těm, které už znají a mají s nimi dobré zkušenosti).
  • Dbej na to, aby slečna používala vždy kondom (i když jde o felaci) – zdraví máš jen jedno!

 

Pokud jdeš opravdu poprvé, zkus něco méně náročného – třeba erotickou masáž s relaxem. Dobrý čas je hodina. Kratší záležitost ti neposkytne dostatek prostoru všechno vstřebat.

Hodinový masážní relax, kdy zůstaneš pouze v pasivní roli přijímajícího, ti umožní nechat na sebe vše krásně působit. Můžeš krásně vnímat, jak se slečna, nebo paní umí ke své roli erotické masérky postavit, jak je smyslná, jemná, něžná, citlivá. Jak umí kouzlit svýma rukama a tělem.

Plně si prožij ten čas.

Stud můžeš úplně odložit, protože žena, kterou chceš navštívit je v tomto ohledu velmi zkušená, máloco ji může překvapit a nahatých mužů viděla opravdu hodně. Pokud jí hned na začátku řekneš, že takovou službu využíváš poprvé a že máš trému, rozhodně neprohloupíš! Ona pro to má opravdu pochopení a bude se k tobě chovat velmi ohleduplně, citlivě a velmi přátelsky.

Nezapomeň také na svou důkladnou hygienu (nejen pohlaví, ale i podpaží, zadek, nohy) a slušné prádlo. Dáváš tím najevo svou úroveň.

Při písemné nebo telefonické komunikaci nezapomínej na pozdrav a podpis – uděláš na ni lepší dojem a ona ti to příjemně vrátí ve větší vstřícnosti.

Nikdy nepodceňuj a nedegraduj ženu nebo dívku, která dělá erotickou společnici. Měj na paměti, že ty potřebuješ ženskou energii, něhu, pochopení, vzrušení, sex. Kupuješ si něco velmi cenného, co ti momentálně velmi chybí.

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top