Kluby a společnice

Bratránek si v Praze užil erotickou masáž hned DVAKRÁT!

.

Bratránek si v Praze užil erotickou masáž hned DVAKRÁT!

Bratranec z Brna ohlásil, že dorazí do Práglu. Že prý jede na nějaké sezení obchodního řetězce, kde se budou probírat platy personálu. Respektive příčiny toho, proč stále nelze získat nové zaměstnance za pult.  A když už v tom Práglu bude, že si chce něco užít. Obrací se tedy na mě, tedy na povolaného z nejpovolanějších, když už slintám ty porna do časáku… „No to mám radost!“ dávám najevo rozpaky. „A mimochodem, neslintám žádný porna, ale seznamuji veřejnost s novinkami v oblasti hrátek dospělých,“ dodávám. „No jo, aby ses neposr…! Na co si to hraješ, kámo? Chtíč je jednou chtíč… Ten neokecáš nějakejma článkama. Tak tedy v pátek v šest večer na Hlaváku.“ Jakýkoliv kompromis je nepřístupný. Zkrátka když si někdo něco z rodiny zamane, musí být po jeho.

CHTĚL BYCH NĚCO EXTRA!

Setkáváme se po třech letech tváří v tvář a navrhuji, že se můžeme cournout Václavákem. Bratránek zaútočí: „Na to ti ser. pes, o žádnou okružku nestojím. Diskošku taky vynech, ráno musím být zase na nohou, mám totiž šichtu. Když už něco rozhýbat, tak „fešáka“. Vždyť víš, že jsem s Bláňou už jedenáct let.“ To vím, ale raději nevědět víc. Jde o italské manželství. „Chtěl bych zkusit něco extra, něco novýho,“ zvolní tempo a já v tu chvíli lituji jeho ženu. „Jestlipak stará ví, že jí chceš zahnout?“ Opět přichází palebná smršť: „Cože, jaký zahnout, kámo! Co myslíš, že dělá ona? Pořád někde rajzuje. To bys koukal kolik nocí nebejvá doma, nebo se vrací až k ránu…“ Nechávám se ukolébat představou, že výčitky z nevěry u rozvodového stání v jedné z brněnských rodin roli hrát nebudou.

Míjíme kostel svaté Ludmily a procházíme Koubkovou ulici, když v tu chvíli nás zastavuje usměvavá blondýna a předává letáček. Bratranec mrkne na něj a zajásá. „No to je vono. Tam jdem!“ Letáček láká na erotické masáže salónu LUXURY. „Nopotěšpánbů“, zareaguji ne dvakrát radostně já, poněvadž jsem podobnou masáž absolvoval v salónu o několik ulic dále – několik minut před setkáním s bratránkem. Nicméně zvědavost mi nedá a náštěvu tohoto odsouhlasím. Zvláště když je den otevřených dveří. Tedy žádné telefonické objednávání…


JEN NE TAK ZHURTA, PANE! MASÁŽ BUDE…

Na recepci se nás ujímá atraktivní brunetka. Jen co si odložíme bundy a objednáme drink, jsme zváni k počítači. Že prý nám něco ukáže, to však nechápe bratránek: „Co chce ukazovat? My přišli na masáž, kde jsou holky?“ Recepční se nenechá vynést z míry: „Ale pane, snad ne tak zhurta. U počítače jsme proto, abych se ujistila, kdo je zrovna k dispozici. Víte, máme tady takový promyšlený systém.“ Neukojený člen rodiny zjihne a rázem nahlíží do tajemného programu, na němž se zobrazuje v tuhle chvíli pět šest děvčat. „Ale já nechci babu přes kompa, já ji chci živou,“ znovu zaburácí hrom. A recepční opět laskavým tónem: „To víte, že ano, pane. Všechno bude, stačí si jen vybrat,“ a načítá profily Lei, Dakoty, Lindy, Nikol a Terezky.

Asijská masérka Lea nabízí nuru masáž, Dakota zase footjob, Linda mýdlovku, Nikol relaxační proceduru a pozor! Terezka společně s Kerol lesbishow. Bratránek ožívá. „Sem s nimi. Kde jsou?“ a svěřuje se mi do ouška, že něco takového touží poznat roky. Objednávka na lesbickou podívanou je uzavřena i zaplacena a já mám konečně hodinu čas na dalšího panáka v příjemné společnosti recepční.

DOST! TO STAČÍ.

Že bylo o člena rodiny dobře postaráno, je vidět zdálky. Do recepce se vrací celý natěšený: „No to ti byla jízda, kámo. Víš, že ty holky uměj vycejtit, co zrovna pořebuješ? Nejdřív jsem je pozoroval z dálky, no víš jak, tak jako když sleduješ porno na písíčku… Taková ta zahřívačka… Ale pak se připlazily ke mně a pomaličku zapojovaly ty jejich ruce do těch mých, pak jsme si začaly ukazovat jazyky…“ „Dost! To stačí.“ velím.  „Jen žádné detaily,“ a nechávám poručit kávu v domnění, že je statný ogar vyčerpán, že je návštěva u konce. Že zkrátka bratránka vyprovodím opět na Hlavák, na noční vlak směr Brno.

BÓŽE, TO CHCI TAKY!

Nevyprovodím. Káva dodává energii k repete: „Chci zkusit ještě další masáž. Co třeba tu linhámu?“ „Pán zřejmě myslí lingamu,“ vmísí se do hovoru recepční a začne popisovat, že při téhle proceduře se do těla vyplavují hormony štěstí, třebaže jde opět o masáž intimních partií. O masáž, která nejenže rozproudí sexuální energii, ale působí blahodárně a regeneračně…  A aby dodala na vážnosti, prozrazuje, že je Lingamu údajně označení pro penis ve starodávném jazyku sanskrt. „Bóže, to musím taky zažít,“ zahřmí místností a bratránek si připlácí další hodinu s pobytem v jiném pokoji.

VŠE JE DOKONALE PŘIPRAVENO NA KAŽDOU MASÁŽ

A zatímco on si znovu užívá, přiznávám recepční, že píšu na téma blízké jejímu podnikání. A že jsem absovoval několik masáží, ale všude s rozdílným průběhem. To je voda na její mlýn, protože se hned svěřuje s tím, jak to chodí právě tady. A že i ona může srovnávat, když stačila absolvovat několik privátů: „U nás v LUXURY je to většinou tak, že si zákazník udělá telefonickou rezervaci na konkrétní masérku. Každá má své metody, které jsou velmi příjemné a vzrušující, včetně osobitého přístupu, samozřejmě ne každá může vyhovět všem. Je na něm, aby si na našich stránkách zvolil tu, která se bude jevit jako ideální a bude schopna splnit všechna očekávání. Většinou se více dočte v profilech dívek. No a jakmile dorazí na místo, zavolá nám a jím zvolená masérka si ho vyzvedne před domem. Pak následuje odvod na pokoj, kde už je vše připraveno na akci. Tam se pohodlně usadí, masérka nabídne něco k pití a přitom ho podrobněji seznamuje s postupem masáže. Samozřejmě i klient se dostane ke slovu, chce-li zmínit vlastní představy…“

Uznávám, že zase tak velký rozdíl od jiných masáží nevidím, nicméně zajímá mě realita. Nikoliv pravidla, jak by co mělo probíhat. A recepční se nenechává dlouho pobízet: „Začíná se společnou sprchou, kde se zákazník uvolní a připraví na samotnou proceduru. Oba se pak odeberou do pokoje, kde při svitu svíček a tónů relaxační hudby začne hra plná vzrušení. Během procedury je masérka úplně nahá, čímž dokonale doplní samotný erotický zážitek. Používá emulzi, olejíček a Nuru gel, tedy podle zvoleného druhu masáže. Jejími nástroji jsou nejen ruce, ale celé tělo. Zákazníkovi promasíruje všechna místa, nevynechá intimní část. Jakmile dojde k vrcholu blaha, navštíví společně zase sprchu…“

TO MI NIKDO NEUVĚŘÍ! BRATRÁNEK SE VRACÍ VYSMÁTÝ…

Bratránek se vrací, opět celý vysmátý: „Až to budu vyprávět u nás doma, nikdo mi neuvěří. Já se snad k vám do Práglu nastěhuju. Stará ať si na tý Moravě zůstane!“ Mlčím. Vím, že toho vždycky hodně namluví, ale potom skutek utek. Uhradím útratu za drink, oblékneme bundy a valíme na vlak.  Když pak vidím několikrát obšťastněného muže mizet v dáli, uvědomuji si, že setkání s ním nelituji. Naopak jsem rád, že jsem mohl někomu rozšířit obzory. Vlastně o tom ta moje práce je. Nejen vyťukávat do kompu příběhy, ale taky jimi inspirovat druhé.

Erotické masáže LUXURY doporučuji, třebaže mě osobně tam nikdo nezmasíroval :o). Ale co nebylo, může být. Zvláště když jsem dostal slevu na příští návštěvu. Ta se poskytuje každému klientovi, který přivede s sebou kamaráda, známého. Což je fajn. Holky to mají zkrátka vychytané…

 

2 komentáře

2 Komentářů

  1. David

    9.11.2017 v 19:41

    Přesně tak! Ať nechá starou na Moravě a přestěhuje se. V brně žádný pořádný ťapiny nejsou!

  2. Mara

    10.11.2017 v 23:22

    A není lepší si zajít na privát?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top