Kluby a společnice

Anální sex: Pro muže lákadlo, pro většinu žen nepřijatelný akt. U společnic oblíbená služba!

Skvělá společnice musí být velmi empatická, musí ji to bavit. Některé společnice mají ve svém repertoáru služeb i možnost, aby si klienti s nimi pohráli, aby se něco naučili, nebo vyzkoušeli něco, čeho se jim doma nedostává.  Například stimulaci dámského análku, výuku jak s ním zacházet. To je velmi žádaná služba. Nejeden muž by tuto praktiku rád zavedl i doma, ale neví, jak na to. Proto je žádoucí naučit se to s erotickou společnicí. Nahlédneme do zákulisí takových her, jak mohou probíhat a co společnice při tom cítí.

Společnice: „A co kdyby ses pokusil jemně a něžně mi rozdráždit análek?“

Očička mu jen svítí. Análek je v mnoha rodinách totiž tabu! Jen málo žen je ochotno si na něj nechat sáhnout, natož připustit soulož do análku… Ženy mají k tomuto místu většinou psychický blok. Ne všechny, ale většina. A pro muže je to o to větší lákadlo.

Jenže ne každý s ním umí zacházet, ne každý je trpělivý. A tak vůbec nezaškodí, když se chlap něco z této oblasti naučí. A tak si vymění místa. Na „loverátorský“ polštářek si nyní lehá dívka. Na bříško, s pěkně vyšpulenými půlkami, nohy hodně doširoka… On si sedá za ní a ona mu říká, co má ráda, aby se pěkně nažhavila.

Tak nejdříve vezme pírko a jemně ji s ním šimrá po zadečku, po stehnech a potom zajíždí i mezi její roztažené pysky. Je to nádhera cítit ty jemné a vzrušující doteky. Vždy je nutno postupovat jemně. Potom si bere štěteček, krásně jí s ním jezdí v rýze až dolů mezi pysky. Odspoda nahoru a obráceně. Je to velmi vzrušující a ona cítí, jak ji štětinky jemně šimrají a v okolí análku a to ji vyloženě rajcuje.

Dlouho si s ní takto hraje. Pak si vezme lahvičku s olejíčkem a kape jí ho nahoře do žlábku. Olejíček pomaličku stéká dolů, přes análek, přes poštěváček. A on ho pak něžně svými prsty roztírá, aby byl úplně všude.

Říká mu, aby štěteček otočil. A použil násadku a jezdil ve žlábku a potom může nenápadně a velmi citlivě kroužit kolem análku a maličko zasunout dovnitř. Tohle, s tou násadkou, je fakt fantastické – líbí se to každému.

Ona se nechává úplně unášet nádhernými pocity a cítí, jak moje vzrušení stoupá. A s tím vzrušením má chuť okusit jeho prstík. Tak si ho vyžádá a říká, aby nejdříve jen citlivě kroužil v okolí a potom trošku zatlačil a vsunul do řiťky jen špičku. No – je to famózní. On tou špičkou vstupuje a vystupuje. Dráždí tak svěrač a to je něco..

Ona potom pokyne, že může dále. A cítí, jak milimetr po milimetru do ní pomalu vstupuje. Olejíček mu to velmi usnadňuje. Je to krásné, cítit ho uvnitř… To pomalé prodírání se je neskutečně dráždivé a ona si to opravdu užívá.

Na chvilku spočine a potom obrácený chod. A potom maličko zrychlí a zasouvá a vysouvá svůj prstík. Hraje si s ní velmi citlivě a to je přesně to, co se jí tak líbí. A jemu taky.

Potom bere nahřáté dildo s kuličkami na konci – není velké. Ještě přidá olejíček. A ona už cítí, jak do ní vklouzla první kulička a pak další. Následuje větší objem – zde už musí trochu zatlačit. Cítí, jak se pomalu roztahuje a soustřeďuje se na ten pocit. A on pomaličku sune dildo dovnitř. Až na doraz. Je to nádherné!

Potom ji jemně dráždí na poštěváčku a druhou rukou jí stimuluje poševní vstup. Prostě nádhera! Pak vezme  skleněné  větší dildo a pořádně ho naolejuje a vsune do zbývající dírky. Je nádherně teplé.

Ona je dokonale vyplněná! A tak potom začne dildo pomaličku vytahovat ven. Úplně. A znovu jí ho zasouvá.  Je to krásné. Zvykla si již a užívá si.

Po chvilce mu ona říká, že můžou zkusit skleněné dildo přesunout dozadu… To už je náročnější akce, neboť má velikost skutečného, byť štíhlého penisu. Na obou koncích je větší oválek – podobný žaludu. A tím je třeba překonat odpor svěrače. Říká mu, aby byl jemný a velmi opatrný. A tak jdou na akci. Dlouho ji tím oválkem jen dráždí na análku, ale potom jemně zatlačí. Cítí docela odpor, ale strašně ji to vzrušuje. Dává pokyn, aby pokračoval. A tak zatlačí více a skleněný ovál překoná bariéru a mizí uvnitř ní. A pak zasouvá a zasouvá. Ona cítí to teplo a fakt je to velmi vzrušující. Představuje si, že tam má živý penis. On s ním začíná maličko přirážet. To ji nesmírně rajcuje.

A pak je odvážnější a smělejší….. a to už hodně hlasitě sténá, protože se blíží její vrchol. Rukou si ještě dráždí poštěváček, aby orgasmus byl silnější. A daří se! Cítí, jak to na ni jde! A pak už jen záškuby uvnitř, které ji vystřelí někam mimo tento prostor! Pak jí ho pomalu vytáhne a ona ještě chvíli vychutnává svůj megaorgasmus.

Je to krásné. On je doslova nadšený – tohle doma sotva zažije.

Vše je možné zažít se společnicemi na Aldigo. Stačí si vybrat.

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top