Láska a vztahy

Anální sex: Kurz „Otevírání zadních dámských vrátek“

Vypůjčila jsem si dvě slova: ANALOGIE a ANÁL a udělala z nich jedno. Přišlo mi to legrační – ANÁLOGIE. Vzniklo nové slovo o nauce dráždění análku :-). Tato oblast nepochybně zajímá daleko více mužů než žen. A nejde vůbec o homosexuály!

Některým lidem bude tento článek připadat nechutný. Většinou ženám. Protože muži mají k dráždění kolem análku a v análku velmi kladný vztah. To nemá vůbec nic společného s homosexualitou. Kolem análku mají obě pohlaví velký počet nervových zakončení, která dovedou přivádět jedince k orgasmu a neskutečné slasti. Ale má to jednu podmínku. Dotyčný jedinec nesmí mít zábrany, bloky. A v tom je právě velký rozdíl mezi muži a ženami.

U žen bývá často nepřekonatelná psychická blokáda. Ačkoliv by jejich partneři velmi rádi tuto oblast vyzkoušeli – mají smůlu. Jako kdyby ženy o tom nechtěly vůbec slyšet. Vycházím z toho, co osobně slyším od mužů, kteří přicházejí na kurz „Otevírání zadních vrátek“ (kurz jemné stimulace a dilatace dámského análku).

Muže anální soulož nesmírně láká. A ti, co ji vyzkoušeli – chtějí opakování.  Co je na tom tak lákavého?

Při pronikání penisu do análku muž zažívá těsnější sevření, protože dva svěrače, které každá bytost v análku má prostě ve vagíně nejsou. Dochází tedy k intenzivnějšímu dráždění, tření a to vyvolává silnější vzrušení. A nelze pominout ani to, že pro muže je to taková krásná neřest, která není jen tak lehce dostupná. Opravdu jen málo žen si to dokáže užívat stejně jako muž, většina žen pošle svého partnera paradoxně do pr…. – což on by vlastně chtěl :-).

Ženy z této praktiky mají jednak strach, že to bude bolet (někdy oprávněný, protože se již někdy setkaly s nešetrným pokusem) a taky proto, že je to jaksi nečisté místo. Pochopitelně, že nelze ženu nutit k něčemu, co se jí hnusí, tím dosáhne muž jen toho, že se jí zhnusí celý.

Pokud muž touží uskutečnit anální soulož se svou partnerkou, musí jednat velmi citlivě a obezřetně a pomalu zjišťovat, zda-li je jí tato oblast příjemná nebo ne.

Naproti tomu, mužům se dráždění jejich vlastního análku velmi líbí. Mnozí touží (a chodí) na masáž prostaty, která se dělá konečníkem, prstem. Ale mnohým stačí jenom jemné dráždění okolí konečníku a jen velmi jemné vstupování do análku jedním nebo dvěma články prstu nebo nějakým tenkým, malým předmětem. Anální dráždění dokáže u muže vystupňovat běžný orgasmus k ještě hlubším a dramatičtějším zážitkům. Doslova ho vystřelí „do Vesmíru“…

Muži nemají tolik předsudků jako ženy a jsou mnohem ochotnější a tolerantnější ke svým análkům a i análkům svých žen. Jenže právě ty předsudky tvoří bránu, na kterou mnohdy marně buší.

V mém kurzu probíráme a prakticky se učíme, jak to zařídit, jak postupovat, aby se to ženě začalo líbit, aby ji muž nevyděsil hned na začátku. Učím ho jemným praktikám, jemnému zvládání uvolňování svěračů. Protože nejde o nic jiného, než se naučit uvolňovat svěrače vědomě, za příjemných okolností. Muž si vše prakticky vyzkouší a na závěr může zažít to, po čem tak prahnul – pevné sevření dámského análku v reálu.

Myslím si, že je třeba v této oblasti vzdělávat lidi a bořit tabu a předsudky.

Kdo má zájem o kurz „Otevírání zadních dámských vrátek“, zde jsou kontakty:

Aldigo profil: Martina, 40 let, Praha , e-mail: intimni-doteky@seznam.cz

 

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top