Nezařazené

4 dárky, které váš muž nejspíše nečeká

Vyčerpala už jste veškeré nápady, co dát svému muži k Vánocům? Po dlouholetém vztahu občas bývá těžké se neopakovat. A přiznejme si to otevřeně, muži si stejně své hračky vybírají nejraději sami a je to pro ně často součást celého zážitku z pořízení nové věci. Proč se tentokrát nevydat trochu jiným směrem a nepořídit mu pod stromeček něco, co nejspíše nečeká? Jen pozor, některé z vybraných dárečků by rozhodně neměl rozbalovat před dětmi!

Překvapení s mašličkou

Pravidelně se ho ptáte, co chce pod stromeček a on zásadně odpovídá, že má vás a to mu stačí? Dejte mu to, co chce. Darujte mu sebe.

Stačí, ovázat vhodnou stuhu kolem svého nahého těla a počkat pod stromečkem na pravý okamžik. Moment můžete opepřit také vhodně zvoleným erotickým prádlem a o nezapomenutelný večer máte oba dva postaráno.

Magická hůlka pro muže

Ještě chvíli u postelových hrátek zůstaneme. Vibrátory jsou v dnešní době poměrně běžným vybavením každého ženského nočního stolku. Na muže se však ještě nedávno zapomínalo, ale to se stává minulostí. Masturbátory jsou už několik let starým trendem, který se pomalu dostává i do našich sexshopů.

Vibrační vagína Hustler Vibrating Spread Eagle Pussy & ASS

Stejně jako u vibrátorů je velké množství různých typů a druhů, od těch anatomicky přesných až po zajímavé designové kousky.

Tou nejžhavější novinkou, se kterou rozhodně nesáhnete vedle, je však Manwand. Masturbátor přímo navržený pro hrátky v páru, který svým vzhledem neurazí ani toho největšího puritána a pod stromečkem rozhodně překvapí!

Fleshlight Vibro Pink Lady Touch

Měkouš, který nezklame

Všimly jste si, že muži s věkem začínají pomalu oceňovat dříve nenáviděné „měkké“ dárky snad víc, než my ženy?

Nejoblíbenějším artiklem jsou v období Vánoc ponožky, vedle však nesáhnete ani se stylovým pánským pyžamem nebo županem.

Něco na uvolnění

Pokud plánujete partnerovi pořídit dárek do postele, skvěle ho doplní také něco na uvolnění. Samotná lahev alkoholu se k příliš originálním dárkům neřadí, ale kvalitní rum či whisky v dárkovém balení potěší každého, kdo dokáže ocenit chuť dobrého alkoholu.

A společně se zmíněnými erotickými hračkami budete mít o nespočet žhavých večerů postaráno oba dva.

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon
To Top