Láska a vztahy

2. Díl: Jak nejlíp uspokojit ženu v posteli. Víme to!

Chovej se jako rybář a budeš mít u žen úspěch!

Muž dokáže sexem relaxovat, dokáže uvolnit stres během sexuálního aktu. Sex je pro něj zdrojem uvolnění, regenerace, zejména psychiky. U žen je tomu jinak. Aby žena mohla sex plně prožít, opravdu hluboce a dospět i k orgasmu, potřebuje být zrelaxovaná již před sexem! Nemůže vstupovat do sexuálních her ve stavu stresu. To každý chlap zná, že s vystresovanou ženou prostě nic moc nepořídí, sex nestojí za nic, ona něco předstírá a dost špatně. Nebo taky nepředstírá a rovnou dá najevo: „Tak si to na mně udělej, ale rychle! Ať už to mám za sebou!“

Kdo takový sex zažil, jistě ví, že nestojí za nic!

A naopak, když je žena vyladěná, nebo dokonce zamilovaná – to je potom něco úplně jiného, to člověka vystřelí do Vesmíru. A o to většině mužů jde. O společný zážitek. Dnes již většina mužů touží po krásném oboustranném dávání a přijímání, o uspokojení pro oba, protože se umocňuje.

Jak to tedy udělat?

Dávno před tím, než bude večer, je třeba si ženy hledět. Věnovat jí VĚDOMOU POZORNOST. Přemýšlet nad tím, čím by ji potěšil, snažit se znát její zájmy, vědět, kdy má výročí, obdarovávat nejen květinami a hmotnými dárky, ale i těmi nehmotnými. Dávat najevo, jak ji má rád, že na ni myslí, úsměvy, něžnosti. Prostě to, co ženy mají rády.

Pánové, poučte se od rybářů! Když jde rybář na ryby, vybírá vždycky tu nejvhodnější návnadu – a to velice pečlivě! Protože chce jako rybář – lovec uspět. A určitě rybě nenabídne vepřo, knedlo, zelo, protože jemu chutná nejvíc! Nabídne a hledá to, co ta ryba má nejradši. Zkoumá její zvyky, jídelníček… A teď si dosaďte za rybáře sebe a za rybičku tu ženu, o kterou vám jde.

Takže tu máme TŘI hlavní zásady:

  • MUŽ NEMŮŽE SROVNÁVAT SEBE S NÍ, PROTOŽE JSOU TO DVA ÚPLNĚ ODLIŠNÉ SVĚTY.
    SVĚT, VE KTERÉM SE ŽENY POHYBUJÍ, JE SVĚT EMOCIONÁLNÍ.
    MUŽ HO NEMUSÍ CHÁPAT, STAČÍ, KDYŽ HO BUDE AKCEPTOVAT.
  • ŽENA NEDOKÁŽE ODDĚLIT VNĚJŠÍ A I VNITŘNÍ REALITU OD SEXUÁLNÍHO AKTU, PROTO MUSÍ BÝT RELAXOVANÁ, UVOLNĚNÁ, SPOKOJENÁ JIŽ DLOUHO PŘED SAMOTNÝM SEXUÁLNÍM AKTEM.
  • ABY ŽENA BYLA SCHOPNÁ KVALITNÍHO SEXU, MĚL BY JÍ MUŽ VĚNOVAT PLNOU A VĚDOMOU POZORNOST.a k těmto třem přidáme ještě 4. zásadu:
  • NESPĚCHEJ! SEX NENÍ ŽÁDNÝ ZÁVOD!

Když muž věnoval ženě pozornost, dobře ji naladil a nyní se otevírá před nimi nádherný a očekávaný večer (noc, dovolená, atd..), měl by se k ní chovat jako ke královně. Nabídnout jí např. masáž krku, trapézů, zad, hlazení a masírování patří k nejlepším začátkům. Jemné dotýkání je již předehrou, i když se nedotýkáš prsou nebo zadku, atd. Zakaž si spěch! Spěch do sexu nepaří, až na výjimky – v době zamilovanosti, kdy se na sebe vrháte už ve výtahu a jinde.

Věnuj se jí rafinovaně, použij různé jemné nástroje – peříčko, jemný štěteček, špičku papírového ubrousku a cestuj jí po těle až do míst, která málokdy spatří slunce.

Buď něžný, jemný, vášnivý, sleduj její reakce. Jemnost doteků většinou vítězí nad hrubostí. Ale proti gustu – žádný dišputát. Pokud to má ráda „ostré“ – proč ne?

Hraj si s ní dostatečně dlouho, použij kokosový olejíček (pozor na gumovou ochranu – s olejíčkem se nemají rády – olej narušuje strukturu gumy a ta může snadno prasknout), je vynikající pro lidské tělo a nemusíš se ho bát olíznout. Udělej jí kvalitní orální milování. Reaguj na to, co se jí líbí, najdi její bod „G“ (článek o tom najdeš zde), stimuluj jí, aby dosáhla orgasmu, pokud je schopná mít jich více. Nebo ji přiveď téměř k orgasmu a potom do ní vstup a budeš mít možnost prožít společný orgasmus s ní.

To je to nejkrásnější, co může muž zažít.

Každá žena je jiná a preferuje jiná místečka. Buď citlivý, nauč se ji vnímat všemi smysly. Buď vnímavý.

O tom je sex především – vnímavost k druhému člověku.

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top