Láska a vztahy

1. Díl: Jak nejlíp uspokojit ženu v posteli. Víme to!

Nedávno na FCB běhal vtip: „Víš, jak nejlépe uspokojíš ženu? Když přijde žena domů, tam spatří nádherného, mladého,svalnatého a nahého chlapa, který má krásný pekáč buchet na břiše, je opásaný zástěrkou, s vysavačem v jedné ruce a s prachovkou ve druhé ruce, píská si a maká!“…:-)). Pánové, to, co si obvykle myslíte, že ženu uspokojí – to jsou většinou jen vaše domněnky. Pojďme se podívat, co vlastně ženu uspokojuje?

Co to vlastně znamená „uspokojit“? Dobrá, budeme se zabývat jen sexuálním uspokojováním ženy. Jenže!…

První a zásadní pravidlo! 

Ženy, na rozdíl od mužů, jen velmi těžko dokážou oddělit sex od ostatního života! A v tom se právě s muži nemůžou nikdy shodovat a dokonce si ani moc rozumět. Muž jen velmi obtížně pochopí emocionalitu ženy.

Na podrobné vysvětlování zde není moc prostoru. Ale pokud se muž bude držet několika zásad, které je dobré si doslova vypálit do mozku (trvale si to uložit na svůj HDD), může se ve světě žen pohybovat s mnohem menšími karamboly.

Těm, kteří se ptají „proč“?  položím pár zásadních otázek:

  • Jsi muž?
  • Jsi heterosexuální?
  • Máš dostatek testosteronu?

3 x ANO – znamená, že ženu potřebuješ, jinak se zblázníš, budeš žít příšerný život, nenaplněný, plný marné touhy, pořád nadržený, naštvaný, agresivní (zhodnoť své pocity, když na tebe nesáhla 14 dní žádná ženská…).

Když zdravý, heterosexuální muž postrádá ženskou energii, pozornost ženy, doteky, lásku, sex – stává se buď agresivním „hovadem“ nebo depresivním „mimoněm“. Tak teď už víš proč.

NORMÁLNÍ, ZDRAVÍ, HETEROSEXUÁLNÍ MUŽI ŽENY PROSTĚ POTŘEBUJÍ.

A to, co nutně potřebuješ k životu, chceš taky získat. A protože ty to potřebuješ víc, než to potřebuje ona (ve většině případů) – jsi ten, co nabízí, láká a ona je ta, co si vybírá a svoluje. Tím je to dáno. Je jen málo mužů, kteří si mohou vybírat. Jsou to ti ÚSPĚŠNÍ – vysoce postavení, velmi bohatí, velmi populární nebo vše dohromady.

A toto všechno s uspokojováním ženy velmi souvisí. Žena si vybírá úspěšného jedince (úplně stejně jako každá jiná samice), který jí dokáže ochránit a zabezpečit zejména v době, kdy bude nejzranitelnější – když bude mít děti.

Žena je nositelkou života – vzácné esence, bez které by tu nikdo nebyl. Je to vzácná energie, o kterou usilují všichni muži (když míním všichni, myslím tím zdravé a heterosexuální). O tuto energii – sexuální energii je boj. Muži soutěží proto, aby upoutali ženy (boj o samičky – stejně jako u zvířat). Jinak je jim soutěž k ničemu. Z toho zcela logicky vyplývá, že vše, co se v lidském životě, na naší planetě odehrává – se opravdu točí kolem ženské energie (dá se to říci i expresivněji), potažmo kolem rozmnožování (u lidí pro potěšení ze sexu, intimity).

Uspokojení ženy tedy začíná daleko dříve než v posteli. Proto to dlouhé povídání. Všechno, co žena během dne zažije, vnímá, pociťuje – se potom odráží v její sexualitě! Bohužel i bohudík.

Žena se nedokáže od vnější i vnitřní reality separovat jako muž, a proto je její sexualita tak složitá. Proto není snadné ženu sexuálně uspokojit.

SEXUÁLNÍMU USPOKOJENÍ ŽENY PŘEDCHÁZÍ VŽDY JEJÍ USPOKOJENÍ EMOCIONÁLNÍ!

Naštvanou, vystresovanou, ublíženou, ukřivděnou ženu nelze uspokojit sexuálním aktem!

Jak je to dál?

Pokračování ve 2. Díle.

Přidat příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Testy umělých vagín - Růžový slon

Oblíbené čtení

To Top